dif-1a.gif (118 bytes)
astrovikend-vstup

praha

brno

olomouc

litomyšl

350x350 Olomouc rijen 17.jpg (142799 bytes)

Esoterický festival. Esoterický festival.
32.
ASTROVÍKEND Olomouc
-
Dny tajemna a zdraví
Centrum Fontána – Horní nám. 5
Edelmannova pasáž - 1.patro

Astrovíkendy v Olomouci

vstupné 50,- Kč, ZTP 25,- na celý den
vstupné na přednášky 25, 50, 80 a 100 Kč

sobota od 9 do 18 hod.,
neděle od 10 do 17 hod. 

plakát

7. a 8. října 2017


fotogalerie

plakát účast vystavovatelů program přednášek

1710-ol.jpg (217216 bytes)

_Estela_.jpg (12432 bytes)

www.barakacentrum.cz

Filipinská DUCHOVNÍ LÉČITELKA  A TERAPEUTKA
reverendka ESTELA PALARIS ORBITO

„Otevřete co nejhlouběji svá srdce, mějte rádi sami sebe
a mějte rádi i ostatní.“
Setkání bude zaměřeno na seznámení s tradičními filipínskými technikami. V průběhu si  vyzkoušíte jak vyvážit tělo, mysl a duši tak,
aby oslavovaly božský smysl a účel života. Následně proběhne hromadné léčení, společná modlitba a žehnání – svěcení Vámi přinesené vody, předmětů a fotografií Vašich blízkých, kterým chcete pomoci.
Estela také požehná každému z Vás. Žehnání dává člověku čistou životadárnou energii, řeší jeho problémy, které mohou být odstraněny a očišťuje jeho energetický systém.

Zajac_uvod.jpg (79359 bytes)

Petr Zajac na festivalech Astrovíkend!!! Těšte se na unikátní přednášku na téma :
"Šamani Putumaya, Ayahuasca a Bufo Alvarius"
Nekonvenční autor filmové a esoterické hudby, filmař, dobrodruh a psychonaut....
Petr Zajac:
"Film, hudba, mystika, asi tak by se dala charakterizovat má životní pouť.
Snad odmalička mne fascinují záhady , tajemství a otázky kolem světa, vesmíru a samotného vědomí. Tajemství a touha po poznání je hnací motor mého života. Víc než 30 let své pocity a zkušenosti vyjadřuji hudbou a v posledních letech i filmem a slovem.
Už 25 let spolupracuji s českým záhadologem, autorem mnoha knih a filmů PhDr A. Vašíčkem, jsem autor hudby ke všem jeho dokumentárním filmům jako Setkání s tajemnem /TV Nova 12 dílů/, Planeta záhad /ČT 52 dílů/, Neuvěřitelné skutečnosti, Labyrint záhad /13 dílů/, Tajemství Voynichova rukopisu, Moravskoslezská mystéria /5 dílů/ a další. Poslední filmy Labyrint záhad, Tajemství Voynichova rukopisu a Moravskoslezská mystéria vznikla pod naší vlastní produkcí a podepsal jsem se autorsky nejen pod hudbu, ale také pod kameru, střih a částečně i režii."
"Osud tomu chtěl, že jsem se jako filmař dostal až do Kolumbie, kde jsem natáčel film o šamanech Putumaya, o tajemných magických ceremoniích s posvátnou medicínou Yagé známou též jako Ayahuasca, o očistných obřadech „La Limpia“ a ...o starém, téměř zapomenutém rituálu poznávání za pomocí jedu z mexické žáby Bufo Alvarius. Od té doby ve své pouti poznání pokračuji a měl jsem tu čest poznat tyto rostliny síly a jejich poselství z rukou těch nejpovolanějších, zkušených šamanů, kteří si tuto tradici předávají z pokolení na pokolení už tisíce let, tradice, která přežila mnoho kultur, tradice, která je podle mne nadějí lidstva a planety na přežití, tradice, která může změnit svět."
Sledujte naše stránky FB  a také www.astrovikend.cz   a www.petrzajac.cz
 

záznam přednášky mp3: 24. 7. 2017 15:45:53
"Šamani Putumaya, Ayahuasca a Bufo Alvarius"

Zadd Cultem

Mongolská šamanka a čarodějnice věští, rituály přivolává duchy a říká:

"Čaruji pomocí mléka!"
Šamanka a čarodějnice Zadd Cultem Sagdarová Bajaraa Cimge (54) pochází z Mongolska, ale u nás žije už přes třicet let. Poslední roky se naplno věnuje věštění a rituálům.
Lidem pomáhá splnit jejich přání, nemocné upoutané na lůžko se snaží uzdravit a znovu je postavit na nohy. Zkušenosti má sama se sebou – pomocí rituálů se uzdravila už třikrát. Poradí si prý skoro se vším…

Rituály dnes provádí pravidelně, každý z nich má jiný způsob. Nejčastěji k nim však používá trávu a různá pořekadla. Pomocí rituálu přivolává také duchy lidem, kteří to potřebují. „Když jste třeba slabá a nemáte sílu něco udělat, znamená to, že nemáte ducha.

Chce pomáhat nemocným
„Chci pomáhat lidem, kteří jsou upoutaní na lůžko, aby zase začali chodit. Nebo jsou třeba po mrtvici a nemohou pořádně hýbat rukama,“ vysvětluje.

Věděli jste, že…
- Šamanismus má v Mongolsku velkou tradici, šlo o původní tradiční náboženství. Do velké míry byl ovlivněn prvky tibetského buddhismu (lamaismus).
- Šamanem se v Mongolsku mohl stát muž i žena. Nazýval se boo či boge a zprostředkovával kontakt s nadpozemským světem, komunikoval s duchy a zajišťoval jejich pomoc. Mohl též předpovídat budoucnost a působit jako léčitel.
- Mongolští šamani měli také typické oblečení – tradiční byl kaftan, ze kterého visely dlouhé střapce, kovové destičky a zrcadélka, která měla chránit před zlými duchy. Přes tento oděv se dávala speciální přehoz tvořený z dlouhých pásků. Na hlavě nechyběl klobouk či kapuce s pírky, stužkami či kovovými parohy. Typický byl také kruhový buben, v němž sídlili pomocní duchové a paličky, o kterých se mluvilo jako o žezle. Oděvy žen a mužů se nelišily.

Text a foto: Aha! – Monika BRABCOVÁ

Carlos-saman-m.jpg (25364 bytes) Peruánský šaman Juan Carlos Pacaya Gomez (47):
„Negativní energie z těla vysávám ústy…“
Narodil se v Peru uprostřed džungle. Jako malý chlapec těžce onemocněl a oslepl-tehdy však zasáhl dědeček, uznávaný léčitel, bylinkář a šaman. Vysával mu hnis ústy tak dlouho, než byla krev opět čistá a otok zmizel. Věděl, že Carlos bude jeho následovníkem. Tři a půl roku prožil Carlos v pralese, aby se nechal vést jeho duchy a zasvětil se do tajů šamanismu. Před čtrnácti lety jej však osud přivedl do České republiky. Nyní Juan Carlos Pacaya Gomez (47) žije v Brně, jezdí po celé republice a pomáhá lidem od nemocí, bloků a negativní energie.
Umí meditovat a spojit se s duchy pralesa, a také léčit či odstraňovat bloky pomocí tabáku a bylinek.
kudyznudy Astrovíkendy 2017:
Brno, SVČ - Lidická 50 - Lužánky:
21. a 22. ledna, 22. a 23. dubna, 14. a 15. října
Praha, Výstaviště Holešovice:
18. a 19. února, 13. a 14. května, 21. a 22. října
Olomouc, Centrum Fontána, Horní nám.5:
1. a 2. dubna, 7. a 8. října
Litomyšl, zámek:
8. a 9. dubna, 4. a 5. listopadu
Čakrový zářič slouží především k čištění a harmonizaci čaker, k regulaci pozitivního energetického toku. Má také pozitivní vliv na harmonizaci vaší aury apod. V zářiči dominuje oranžový energetický vír, který je stimulantem sexuální energie a vášně, dále zlatavě žlutá barva zodpovědná za vůli a sebevědomí (Solar plexus čakra), zelená barva (čakra srdce, je čakrou lásky a vztahů, těch pevnějších a důležitějších. Pokud ji narušíte, bude pro vás velmi těžké lásku přijímat i dávat, otevřít srdce pro okolní svět. Centrum komunikace reprezentuje modrá barva rovněž v zářiči zastoupená. Zářič je vyroben na návrh léčitele na základě automatické kresby. Zářič je již nabitý od léčitele, při dlouhodobějším nošení se doporučuje nabíjet na slunci či při úplňku. Zářič je možné buď nosit jako ozdobu, nebo jej mít v osobní blízkosti, nebo je možné jej zavěsit do prostoru. Na noc či před koupelí je nutné zářič odložit. Vlastní programování znamená, že si zářič stisknete v dlani a vkládáte do zářiče svou energii a svá přání, proto je také zářič nepřenosný. Jeho majitel by proto neměl zářič půjčovat přátelům a rodině a také by neměl dovolit ostatním, aby se jej dotýkali. Zářič zavěšený do prostoru slouží celé rodině – pozitivně působí na auru. 
Zasíláme také poštou. Objednávky na info@bijoux-nemesis.cz nebo na  tel:+420 603 829 222 Čakrový a aurický zářič Bijoux Nemesis

 

Astrovíkend- M. Prosková mob. 739 018 692 astrovikend@email.cz
www.facebook.com/astrovikend , www.bijoux-nemesis.cz