astrovikend-vstup

praha

brno

olomouc

litomyšl

1705-Praha-350x350.jpg (148990 bytes)

Esoterický festival. Dny tajemna a zdraví.

ASTROVÍKEND
Harmonie těla a duše
- cesta k dlouhověkosti

Praha – Výstaviště Holešovice
Křižíkův pavilon
(u fontány)

13. května 2017  10.00 - 18.00 hod.
14. května 2017  10.00 - 17.00 hod.

vstupné 70,- Kč, ZTP 40,- na celý den
vstupné na přednášky 25, 50, 80 a 100 Kč

tl-fotogalerie.gif (2819 bytes)

plakát  účast vystavovatelů  program přednášek  hudební program  tl-odkazy.gif (2193 bytes)  

obrázky z akce

 

mediální partneři

iko_Praha-prichod.jpg (25581 bytes)

Plánek příjezdu a příchodu

kudyznudy.jpg (11980 bytes)

 

 

 

  1705-Praha-A5.jpg (193679 bytes)

 

 

 

Kludska06-iko.jpg (15702 bytes) Srdcová dáma Dagmar Kludská, kartářka a spisovatelka ....
bude hostem Astrovíkendu v neděli 14. května

Jsou věci mezi nebem a zemí, které se neustále snažíme poznat a pochopit. Dar proniknout do podstaty našeho bytí minulého, současného a hlavně budoucího je však vlastní jen někomu. Dagmar Kludská, nazývána též Srdcová Dáma k těmto vyvoleným jednoznačně patří. Prostřednictvím mariášových karet a dnes již rovněž prostřednictvím hvězdných symbolů nahlíží do sfér, které zůstávají skryté. Výkladem z karet, chcete-li věštbou z budoucnosti, se Dagmar Kludská zabývá více než pětatřicet let. Dokáže nastínit kudy a jak se cesty příští budou odvíjet, a to s neobyčejnou přesností. Láska, zdraví, zaměstnání, toť stěžejní oblastí nejen v životě lidském, ale rovněž témata u jejího věšteckého stolu.
Dagmar Kludská (Srdcová Dáma) je veřejnosti známa také jako spisovatelka, neboť dnes a denně se stává svědkem příběhů, které napsal sám život. V prodejnosti svých knih se řadí mezi nejvíce prodávané autory na českém trhu.

Drobny-France.jpg (287610 bytes)  

 

Milan Drobný a Martin France budou hosty Astrovíkendu na pražském Výstavišti v Praze Holešovicích v sobotu 13. května od 14 hod.
Zpěvák Milan Drobný nám představí svoje nové CD V opeře.

_Estela_.jpg (12432 bytes)

www.barakacentrum.cz

Filipinská DUCHOVNÍ LÉČITELKA  A TERAPEUTKA
reverendka ESTELA PALARIS ORBITO

„Otevřete co nejhlouběji svá srdce, mějte rádi sami sebe
a mějte rádi i ostatní.“
Setkání bude zaměřeno na seznámení s tradičními filipínskými technikami. V průběhu si  vyzkoušíte jak vyvážit tělo, mysl a duši tak,
aby oslavovaly božský smysl a účel života. Následně proběhne hromadné léčení, společná modlitba a žehnání – svěcení Vámi přinesené vody, předmětů a fotografií Vašich blízkých, kterým chcete pomoci.
Estela také požehná každému z Vás. Žehnání dává člověku čistou životadárnou energii, řeší jeho problémy, které mohou být odstraněny a očišťuje jeho energetický systém.

Carlos-saman-m.jpg (25364 bytes) Peruánský šaman Juan Carlos Pacaya Gomez (47):
„Negativní energie z těla vysávám ústy…“
Narodil se v Peru uprostřed džungle. Jako malý chlapec těžce onemocněl a oslepl-tehdy však zasáhl dědeček, uznávaný léčitel, bylinkář a šaman. Vysával mu hnis ústy tak dlouho, než byla krev opět čistá a otok zmizel. Věděl, že Carlos bude jeho následovníkem. Tři a půl roku prožil Carlos v pralese, aby se nechal vést jeho duchy a zasvětil se do tajů šamanismu. Před čtrnácti lety jej však osud přivedl do České republiky. Nyní Juan Carlos Pacaya Gomez (47) žije v Brně, jezdí po celé republice a pomáhá lidem od nemocí, bloků a negativní energie.
Umí meditovat a spojit se s duchy pralesa, a také léčit či odstraňovat bloky pomocí tabáku a bylinek.

Zadd Cultem

Mongolská šamanka a čarodějnice věští, rituály přivolává duchy a říká:

"Čaruji pomocí mléka!"
Šamanka a čarodějnice Zadd Cultem Sagdarová Bajaraa Cimge (54) pochází z Mongolska, ale u nás žije už přes třicet let. Poslední roky se naplno věnuje věštění a rituálům.
Lidem pomáhá splnit jejich přání, nemocné upoutané na lůžko se snaží uzdravit a znovu je postavit na nohy. Zkušenosti má sama se sebou – pomocí rituálů se uzdravila už třikrát. Poradí si prý skoro se vším…

Rituály dnes provádí pravidelně, každý z nich má jiný způsob. Nejčastěji k nim však používá trávu a různá pořekadla. Pomocí rituálu přivolává také duchy lidem, kteří to potřebují. „Když jste třeba slabá a nemáte sílu něco udělat, znamená to, že nemáte ducha.

Chce pomáhat nemocným
„Chci pomáhat lidem, kteří jsou upoutaní na lůžko, aby zase začali chodit. Nebo jsou třeba po mrtvici a nemohou pořádně hýbat rukama,“ vysvětluje.

Věděli jste, že…
- Šamanismus má v Mongolsku velkou tradici, šlo o původní tradiční náboženství. Do velké míry byl ovlivněn prvky tibetského buddhismu (lamaismus).
- Šamanem se v Mongolsku mohl stát muž i žena. Nazýval se boo či boge a zprostředkovával kontakt s nadpozemským světem, komunikoval s duchy a zajišťoval jejich pomoc. Mohl též předpovídat budoucnost a působit jako léčitel.
- Mongolští šamani měli také typické oblečení – tradiční byl kaftan, ze kterého visely dlouhé střapce, kovové destičky a zrcadélka, která měla chránit před zlými duchy. Přes tento oděv se dávala speciální přehoz tvořený z dlouhých pásků. Na hlavě nechyběl klobouk či kapuce s pírky, stužkami či kovovými parohy. Typický byl také kruhový buben, v němž sídlili pomocní duchové a paličky, o kterých se mluvilo jako o žezle. Oděvy žen a mužů se nelišily.

Text a foto: Aha! – Monika BRABCOVÁ

MSZ48 - ŽIVA! Spontánní bubnování, tanec, zpěv - anotace.doc - www.spontannibubnovani.cz

kudyznudy.jpg (11980 bytes)

Astrovíkendy 2017:
Brno, SVČ - Lidická 50 - Lužánky: 21. a 22. ledna, 22. a 23. dubna, 14. a 15. října
Praha, Výstaviště Holešovice: 18. a 19. února, 13. a 14. května, 21. a 22. října
Olomouc, Centrum Fontána, Horní nám.5: 1. a 2. dubna, 7. a 8. října
Litomyšl, zámek: 8. a 9. dubna, 4. a 5. listopadu

 

Čakrový zářič slouží především k čištění a harmonizaci čaker, k regulaci pozitivního energetického toku. Má také pozitivní vliv na harmonizaci vaší aury apod. V zářiči dominuje oranžový energetický vír, který je stimulantem sexuální energie a vášně, dále zlatavě žlutá barva zodpovědná za vůli a sebevědomí (Solar plexus čakra), zelená barva (čakra srdce, je čakrou lásky a vztahů, těch pevnějších a důležitějších. Pokud ji narušíte, bude pro vás velmi těžké lásku přijímat i dávat, otevřít srdce pro okolní svět. Centrum komunikace reprezentuje modrá barva rovněž v zářiči zastoupená. Zářič je vyroben na návrh léčitele na základě automatické kresby. Zářič je již nabitý od léčitele, při dlouhodobějším nošení se doporučuje nabíjet na slunci či při úplňku. Zářič je možné buď nosit jako ozdobu, nebo jej mít v osobní blízkosti, nebo je možné jej zavěsit do prostoru. Na noc či před koupelí je nutné zářič odložit. Vlastní programování znamená, že si zářič stisknete v dlani a vkládáte do zářiče svou energii a svá přání, proto je také zářič nepřenosný. Jeho majitel by proto neměl zářič půjčovat přátelům a rodině a také by neměl dovolit ostatním, aby se jej dotýkali. Zářič zavěšený do prostoru slouží celé rodině – pozitivně působí na auru. 
Zasíláme také poštou. Objednávky na info@bijoux-nemesis.cz nebo na  tel:+420 603 829 222

Čakrový zářič slouží především k čištění a harmonizaci čaker, k regulaci pozitivního energetického toku. Má také pozitivní vliv na harmonizaci vaší aury apod. V zářiči dominuje oranžový energetický vír, který je stimulantem sexuální energie a vášně, dále zlatavě žlutá barva zodpovědná za vůli a sebevědomí (Solar plexus čakra), zelená barva (čakra srdce), je čakrou lásky a vztahů, těch pevnějších a důležitějších. Pokud ji narušíte, bude pro vás velmi těžké lásku přijímat i dávat, otevřít srdce pro okolní svět. Centrum komunikace reprezentuje modrá barva rovněž v zářiči zastoupená. Zářič je vyroben na návrh léčitele na základě automatické kresby. Zářič je již nabitý od léčitele, při dlouhodobějším nošení se doporučuje nabíjet na slunci či při úplňku. Zářič je možné buď nosit jako ozdobu, nebo jej mít v osobní blízkosti, nebo je možné jej zavěsit do prostoru. Na noc či před koupelí je nutné zářič odložit. Vlastní programování znamená, že si zářič stisknete v dlani a vkládáte do zářiče svou energii a svá přání, proto je také zářič nepřenosný. Jeho majitel by proto neměl zářič půjčovat přátelům a rodině a také by neměl dovolit ostatním, aby se jej dotýkali. Zářič zavěšený do prostoru slouží celé rodině – pozitivně působí na auru.
Zasíláme také poštou. Objednávky na info@bijoux-nemesis.cz   nebo na tel: +420 603 829 222

Čakrový a aurický zářič
Bijoux Nemesis

Astrovíkend - V. Prošková mob. 739 018 692
www.facebook.com/astrovikend    - astrovikend@email.cz


navrcholu