astrovikend-vstup

praha

brno

olomouc

litomyšl

18-Praha-350.jpg (134564 bytes)

Esoterický festival. Dny tajemna a zdraví.

ASTROVÍKEND
Harmonie těla a duše
- cesta k dlouhověkosti

Praha – Výstaviště Holešovice
Křižíkův pavilon D
(u fontány)

12. května 2018  10.00 - 18.00 hod.
13. května 2018  10.00 - 17.00 hod.

vstupné 70,- Kč, ZTP 40,- na celý den
vstupné na přednášky 25, 50, 80 a 100 Kč

tl-fotogalerie.gif (2819 bytes)

  účast vystavovatelů  program přednášek  hudební program  tl-odkazy.gif (2193 bytes)  

obrázky z akce

 

mediální partneři

Praha-příchod-C

Plánek příjezdu a příchodu

kudyznudy.jpg (11980 bytes)

  plakat-praha-2018-5.jpg (310206 bytes)

Richard-Pachman.jpg (25758 bytes)

Richard Pachman - komorní koncert, autorské čtení z nové knihy skladatele a spisovatele Richarda Pachmana "Jak chutná Mozart aneb Tři minuty k nalezení štěstí.“
Cesta ke štěstí je velmi jednoduchá, pokud se naučíme být vděčni za ty nejobyčejnější životní chvíle...
Myšlenky z knihy: „Vděk za nejnáročnější chvíle je bohatstvím života.“
„Štěstí je všude kolem nás, na každém kroku, v každém setkání. Jen je potřeba se ho naučit vidět a vnímat.“
„Netrapme se tím, co nemůžeme změnit!“
www.pachman.cz
obalka-jak-chutna-mozart-223.jpg (16819 bytes) Vážení přátelé,
jsme velmi potěšeni, že vás můžeme pozvat na jedinečné setkání s olomouckým rodákem a uznávaným umělcem Richardem Pachmanem

Komorní koncert bude doplněný autorským čtením z jeho nové knihy
Narodil se v Olomouci, po ukončení VŠE studoval skladbu a zpěv na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. Od roku 1993 vydal 31 alb, napsal 6 knih (poslední román „Tylda“ napsal se svým otcem Františkem) a své olejomalby vystavoval na 89 výstavách
v České republice, Belgii, Holandsku a na Slovensku. Autor hudby relaxační, duchovní, muzikálové. Dlouhodobá spolupráce s těmito umělci: Dita Hořínková (soprán), Martina Kociánová (mezzosoprán), Kamila Moučková (recitace), Jaroslav Svěcený (houslový virtuos), Francois Glorieux (belgický skladatel, dirigent a klavírista). V letech 1994 až 2014 odehrál 110 koncertů na Křižíkově fontáně na pražském Výstavišti. Vedle každoročních adventních turné v ČR koncertoval v USA, Belgii, Holandsku, Francii, Německu, Rakousku, Rusku, Izraeli a Řecku. V letech 2005 až 2015 prezentoval scénické oratorium Mistr Jan Hus (autor hudby, textů a scénáře) na 100 představeních, z nichž byla v roce 2015 dvě velká scénická nastudování pro Olomouc – Moravské divadlo a Prahu – Staroměstské náměstí. Laureát Ceny Olomouckého kraje za výjimečný počin roku v oblasti profesionálního umění – oblasti hudby – za rok 2009 a Ceny města Olomouce za přínos pro kulturu za rok 2014. V březnu 2016 se uskutečnila premiéra jeho Pašijí v nastudování Moravské filharmonie Olomouc, Akademického sboru Žerotín a sólistů (Martina Kociánová, Dita Hořínková, Adrej Beneš).

Info:
www.pachman.cz
www.richardpachman.cz
www.facebook.com/richardpachman

_Estela_.jpg (12432 bytes)

www.barakacentrum.cz

Filipinská DUCHOVNÍ LÉČITELKA  A TERAPEUTKA
reverendka ESTELA PALARIS ORBITO

„Otevřete co nejhlouběji svá srdce, mějte rádi sami sebe
a mějte rádi i ostatní.“
Setkání bude zaměřeno na seznámení s tradičními filipínskými technikami. V průběhu si  vyzkoušíte jak vyvážit tělo, mysl a duši tak,
aby oslavovaly božský smysl a účel života. Následně proběhne hromadné léčení, společná modlitba a žehnání – svěcení Vámi přinesené vody, předmětů a fotografií Vašich blízkých, kterým chcete pomoci.
Estela také požehná každému z Vás. Žehnání dává člověku čistou životadárnou energii, řeší jeho problémy, které mohou být odstraněny a očišťuje jeho energetický systém.

Carlos-saman-m.jpg (25364 bytes) Peruánský šaman Juan Carlos Pacaya Gomez (47):
„Negativní energie z těla vysávám ústy…“
Narodil se v Peru uprostřed džungle. Jako malý chlapec těžce onemocněl a oslepl-tehdy však zasáhl dědeček, uznávaný léčitel, bylinkář a šaman. Vysával mu hnis ústy tak dlouho, než byla krev opět čistá a otok zmizel. Věděl, že Carlos bude jeho následovníkem. Tři a půl roku prožil Carlos v pralese, aby se nechal vést jeho duchy a zasvětil se do tajů šamanismu. Před čtrnácti lety jej však osud přivedl do České republiky. Nyní Juan Carlos Pacaya Gomez (47) žije v Brně, jezdí po celé republice a pomáhá lidem od nemocí, bloků a negativní energie.
Umí meditovat a spojit se s duchy pralesa, a také léčit či odstraňovat bloky pomocí tabáku a bylinek.

Zadd Cultem

Mongolská šamanka a čarodějnice věští, rituály přivolává duchy a říká:

"Čaruji pomocí mléka!"
Šamanka a čarodějnice Zadd Cultem Sagdarová Bajaraa Cimge (54) pochází z Mongolska, ale u nás žije už přes třicet let. Poslední roky se naplno věnuje věštění a rituálům.
Lidem pomáhá splnit jejich přání, nemocné upoutané na lůžko se snaží uzdravit a znovu je postavit na nohy. Zkušenosti má sama se sebou – pomocí rituálů se uzdravila už třikrát. Poradí si prý skoro se vším…

Rituály dnes provádí pravidelně, každý z nich má jiný způsob. Nejčastěji k nim však používá trávu a různá pořekadla. Pomocí rituálu přivolává také duchy lidem, kteří to potřebují. „Když jste třeba slabá a nemáte sílu něco udělat, znamená to, že nemáte ducha.

Chce pomáhat nemocným
„Chci pomáhat lidem, kteří jsou upoutaní na lůžko, aby zase začali chodit. Nebo jsou třeba po mrtvici a nemohou pořádně hýbat rukama,“ vysvětluje.

Věděli jste, že…
- Šamanismus má v Mongolsku velkou tradici, šlo o původní tradiční náboženství. Do velké míry byl ovlivněn prvky tibetského buddhismu (lamaismus).
- Šamanem se v Mongolsku mohl stát muž i žena. Nazýval se boo či boge a zprostředkovával kontakt s nadpozemským světem, komunikoval s duchy a zajišťoval jejich pomoc. Mohl též předpovídat budoucnost a působit jako léčitel.
- Mongolští šamani měli také typické oblečení – tradiční byl kaftan, ze kterého visely dlouhé střapce, kovové destičky a zrcadélka, která měla chránit před zlými duchy. Přes tento oděv se dávala speciální přehoz tvořený z dlouhých pásků. Na hlavě nechyběl klobouk či kapuce s pírky, stužkami či kovovými parohy. Typický byl také kruhový buben, v němž sídlili pomocní duchové a paličky, o kterých se mluvilo jako o žezle. Oděvy žen a mužů se nelišily.

Text a foto: Aha! – Monika BRABCOVÁ

iko_Santeria_DIPLOM.jpg (9507 bytes)

www.santeria.sk

santeria_CR.jpg (185532 bytes)

MSZ48 - ŽIVA! Spontánní bubnování, tanec, zpěv - anotace.doc - www.spontannibubnovani.cz

kudyznudy.jpg (11980 bytes)

Astrovíkendy 2018:
Brno, SVČ- Lidická 50 - Lužánky: 17. a 18. února, 21. a 22. dubna, 20. a 21. října
Praha - Výstaviště Holešovice - Křižíkův pavilon (u fontány): 12. a 13. května,6. a 7. října
Olomouc, Centrum Fontána, Horní nám.5 : 7. a 8.dubna, 13. a 14. října
zámek Litomyšl: 14. a 15. dubna, 3. a 4 . listopadu

 

Čakrový zářič slouží především k čištění a harmonizaci čaker, k regulaci pozitivního energetického toku. Má také pozitivní vliv na harmonizaci vaší aury apod. V zářiči dominuje oranžový energetický vír, který je stimulantem sexuální energie a vášně, dále zlatavě žlutá barva zodpovědná za vůli a sebevědomí (Solar plexus čakra), zelená barva (čakra srdce, je čakrou lásky a vztahů, těch pevnějších a důležitějších. Pokud ji narušíte, bude pro vás velmi těžké lásku přijímat i dávat, otevřít srdce pro okolní svět. Centrum komunikace reprezentuje modrá barva rovněž v zářiči zastoupená. Zářič je vyroben na návrh léčitele na základě automatické kresby. Zářič je již nabitý od léčitele, při dlouhodobějším nošení se doporučuje nabíjet na slunci či při úplňku. Zářič je možné buď nosit jako ozdobu, nebo jej mít v osobní blízkosti, nebo je možné jej zavěsit do prostoru. Na noc či před koupelí je nutné zářič odložit. Vlastní programování znamená, že si zářič stisknete v dlani a vkládáte do zářiče svou energii a svá přání, proto je také zářič nepřenosný. Jeho majitel by proto neměl zářič půjčovat přátelům a rodině a také by neměl dovolit ostatním, aby se jej dotýkali. Zářič zavěšený do prostoru slouží celé rodině – pozitivně působí na auru. 
Zasíláme také poštou. Objednávky na info@bijoux-nemesis.cz nebo na  tel:+420 603 829 222

Čakrový zářič slouží především k čištění a harmonizaci čaker, k regulaci pozitivního energetického toku. Má také pozitivní vliv na harmonizaci vaší aury apod. V zářiči dominuje oranžový energetický vír, který je stimulantem sexuální energie a vášně, dále zlatavě žlutá barva zodpovědná za vůli a sebevědomí (Solar plexus čakra), zelená barva (čakra srdce), je čakrou lásky a vztahů, těch pevnějších a důležitějších. Pokud ji narušíte, bude pro vás velmi těžké lásku přijímat i dávat, otevřít srdce pro okolní svět. Centrum komunikace reprezentuje modrá barva rovněž v zářiči zastoupená. Zářič je vyroben na návrh léčitele na základě automatické kresby. Zářič je již nabitý od léčitele, při dlouhodobějším nošení se doporučuje nabíjet na slunci či při úplňku. Zářič je možné buď nosit jako ozdobu, nebo jej mít v osobní blízkosti, nebo je možné jej zavěsit do prostoru. Na noc či před koupelí je nutné zářič odložit. Vlastní programování znamená, že si zářič stisknete v dlani a vkládáte do zářiče svou energii a svá přání, proto je také zářič nepřenosný. Jeho majitel by proto neměl zářič půjčovat přátelům a rodině a také by neměl dovolit ostatním, aby se jej dotýkali. Zářič zavěšený do prostoru slouží celé rodině – pozitivně působí na auru.
Zasíláme také poštou. Objednávky na info@bijoux-nemesis.cz   nebo na tel: +420 603 829 222

Čakrový a aurický zářič
Bijoux Nemesis

Astrovíkend - M. Prošková mob. 739 018 692
www.facebook.com/astrovikend    - astrovikend@email.cz


navrcholu