Záludná křestní jména

Budoucí maminky a tatínkové – máte už vybráno pro své dítě jméno? A vybrali jste správně? Jistě jste slyšeli, že jméno je váš osud. Výběrem jména určujete, jak se bude človíčkovi dařit. Některá jména jsou karmicky zatížená a spolu s příjmením mohou danému jedinci někdy pořádně zamotat osudem a ne vždy v pozitivním směru. Zabývám se karmou jmen a mohu vám s výběrem jména pomoci, tak aby nebylo karmicky zatížené. Co lepšího můžete svému dítěti dát než šťastný a spokojený život.

A co vaše jméno?

Často se mi stává, že lidé s karmicky zatíženým jménem podvědomě nemají své jméno v oblibě. A dokonce už od mládí se nechávali nazývat jinými jmény a přezdívkami. Pokud nosíte své jméno už řadu let a lidé vás jím nazývají, těžko si zvykají na jiné. Nemusíte se tedy zbavovat svého jména nějak razantně, stačí ke stávajícímu jménu přidat ještě jedno nové, křestní jméno. Vyberete si jméno, které s vámi souzní, já to propočítám a pokud není karmicky zatíženo, je vyhráno. Pokud ne, hledáme tak dlouho, dokud nenajdeme jiné, vhodnější.

Mohu vám říci, že i změna jednoho písmene ve jméně může udělat zázraky, kdy se člověku, kterému se v životě moc nedařilo, změnil život k nepoznání – v dobrém slova smyslu.  Začnete potkávat ty správné lidi, kteří vás mohou posunout na cestě vpřed, přijde lepší práce, nový partner, tam – kde jste se točili v kruhu a nemohli se posunout – začnete nacházet řešení.

A to přeci stojí za to, ne?

S láskou a úctou, Renata Unčovská

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
neděle, 20.10.2019 od 12:30 do 13:15 - Divadelní sál Ornis
Vstupné: 80 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (19.-20.10.)

Brno Lužánky

Astrovíkend Zámek Litomyšl
neděle, 03.11.2019 od 12:15 do 13:00 - Sál 1
Vstupné: 75 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (02.-03.11.)

Zámek Litomyšl

Lektor

Renata Tara Výklad karet – tarotové karty, osho-zen tarot, andělské karty, numerologie- životní číslo, numerologická mřížka, osobní rok, devítileté vibrace, meditace – meditační cd, astrologie – cd sluneční znamení, karmické a životní deníky, reiki, pozitivní afirmace. https://www.facebook.com/runcovska...