Kam vyrazit o víkendu? Za tajemnem a ezoterikou do pražských Holešovic!

Zajímáte se o věci mezi nebem a zemí? Pak nezapomeňte vyrazit o víkendu 12. a 13. 5. 2018 na pražské Výstaviště Holešovice. Můžete si nechat vyložit karty, přečíst osud z ruky, ale také si poslechnout skvělé přednášky a vidět práci šamanů.

A co vás zde čeká?

 • Zajímavé povídaní o osudech v palmových listech!
 • Živé spojení s nádí readerem tj. vykladačem nádi z Knihovny palmových listů v Indii
  Přímý přenos přes skype – spojení s Knihovnou palmových listů v Indii a kontakt s vykladačem nádí, který potvrdil živou účast po SKYPE. Zájemce o přednášku žádáme o včasný nástup, na pozdější příchody nemůžeme brát zřetel.
 • Přednáška o proroctví knihoven palmových listů z Indie (dále jen KPL) zájemcům přiblíží osobní dlouholetou zkušenost G. a I. Valentových s KPL v Indii.
  – nabídne výklad přímo z KPL v Indii do České republiky včetně překladu do ČJ
  – objasní princip výkladu z PL (palmových listů) a základní pojmy týkající se poselství KPL
  – promítání obrazových záznamů z KPL

Meditace

Shaman Spirit (názorná ukázka práce šamanů, diagnostika potíží).

Tradiční šamanská meditace pro harmonizaci ducha, duše i těla. Očistná harmonizační meditace.

Měření a focení aury

Milan Gelnar – známý profesionální astrolog, rozšířil své služby o focení aury a měření čaker ve 3D provedení, nejmodernějším přístrojem vyvinutým v NASA. Výsledkem je 15 stránková analýza osobnosti člověka dle aury, jeho vlastnosti a také upozornění na možná rizika v oblasti zdraví. Součástí analýzy jsou informace o významu barev, informace o propojení vnitřních orgánů s funkčností čaker a nástin postupů, pro zlepšení jejich činnosti.