Libor Baselides

Šaman Rafael a bývalá hvězda Snídaně s Novou. To vše je moderátor Libor von Baselides, který se již řadu let věnuje věcem mezi nebem a zemí. A na ezoterickém festivalu Astrovíkend bude vykládat andělské karty a k zakoupení tu bude i jeho kniha – Anděli můj, tak mě veď! Právě andělům se totiž Libor věnuje nejvíce.

Pokud věříte na anděly jako já, přijďte na Astrovíkend! Podepíšu vám svoji novou knihu, napíšu věnování a jako bonus vám vyložím andělské karty na otázku, která vás nejvíc zajímá. A možná pak uvidíte přízeň svých andělů,“ zve všechny Libor, který se s anděly potkával od dětství – vídal je ve snech.

Život, který se s ním nemazlil, mu několikrát jasně dokázal, že existují. Kdyby nad ním totiž strážní andělé nestáli, dávno už tu nebyl. „Když jsem letěl do Afriky, první letadlo Praha-Vídeň mělo zpoždění. Díky tomu jsem nestihl přestup, ovšem k mému velkému štěstí. Letadlo se po cestě do Mombasy zřítilo, zemřelo všech třista padesát lidí,“ popisuje bývalý moderátor.

„Ještě, když jsem byl na Nově, tak za mnou přišel Stanley Bradley a ten byl první, který mi řekl, že mám léčitelské schopnosti,“ mluví o svých začátcích.

A tak začal chodit k Janě Synkové, která se starala o Petra Hapku a vzdělávat se. Zabýval se reiki, andělským léčením, masážemi. „Po pádu při jednom představení se mi pak všechno otevřelo. Jel jsem metrem, věděl jsem jména, adresy, všechno. Viděl jsem domy i s čísly. Šel jsem za Janou, ať to zastaví, dělala i regrese. Bylo mi z toho zle, když víte všechno, je to hrozné, navíc vás pak považují za blázna,“ vypráví.

„Andělé nám všem mohou nejen pomoci se léčit, harmonizovat problematické vztahy, najít nejvhodnější řešení nejrůznějších životních potíží, ukazovat správnou cestu a ochraňovat před nebezpečími, ale také se utišit, zbavit se starostí a stresu, poskytnout útěchu a odstraňovat pocity osamělosti,“ vypráví bývalý moderátor, který anděly vidí a dobře ví, že andělé umějí i nevěřícím lidem dávat různá znamení – třeba si všimnete duhy, najdete mince nebo pírka nebo zaslechnete nějaký příznačný text písničky. To vše může být znamení od anděla. „Důležité je, aby na ně lidé věřili, a když jsou v nouzi, tak je poprosili o pomoc,“ vysvětluje.

Anděli můj, tak mě veď!

sobota, 12.10.2019 od 17:15 do 18:30 - Olomouc: Sloupový sál
Vstupné: 80 Kč
neděle, 20.10.2019 od 15:00 do 15:45 - Brno: Divadelní sál Ornis
Vstupné: 80 Kč
Šaman Rafael a bývalá hvězda Snídaně s Novou. To vše je moderátor Libor von Baselides, který se již řadu let věnuje věcem mezi nebem a zemí. A na ezoterickém festivalu Astrovíkend bude vykládat andělské karty a k zakoupení tu bude...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: