Michal Kroulík

Michal Kroulík

Energetické dřevěné výrobky.

Karty Světelné pomoci. Pro zlepšení učení, vnímaní informací z více zdrojů, podpory intuice při učení, chápání učiva a přicházejících informací nejen pro děti jsem vytvořil Knižní Světelné záložky.

Jmenuji se Michal Kroulík a několik let již pracuji se Světlem (někdy se této vibraci říká Božská Láska). Po letitých zkušenostech s používáním Světla a prací s ním s posíláním záměru Lásky, Odpuštění, Inspirace, Božského láskyplného objetí a dalších na dálku na nosné vlně Světla (požehnání se záměrem), či jen pomáháním s uzdravením(požehnání se záměrem), jsem vytvořil „Karty Světelné pomoci“. Pro zlepšení učení, vnímaní informací z více zdrojů, podpory intuice při učení, chápání učiva a přicházejících informací nejen pro děti jsem vytvořil Knižní Světelné záložky. Vše jsem předem otestoval dobrovolníky a dovoluji si je dále prezentovat a prodávat.

Zjistil jsem, že mohu cokoliv, i nakreslený obrázek proměnit na „tlačítko“ s jehož pomocí lze aktivovat potřebný záměr k pomoci v nastalé situaci, či problému. Nosnou vlnou i vykonavatelem daného záměru je Světlo, které upraví události, „náhody“, i to, co se dané bytosti děje, i její pohled na danou událost, či věc. Světlo je samo o sobě inteligentní a když jedná, tak komplexně. Jde za příčinou či příčinami, ať už jsou kdekoliv. Samozřejmou součástí je to, že přijímající bytost chce tyto změny přijmout a je jim přístupná. Nic nejde proti vůli přijímajícího, proti jeho Duši, proti Bohu, ani všem zúčastněným.

https://www.srdce-ve-svetle.com/

Michal Kroulík

Srdce ve Světle

Základ duchovního vzestupu, vliv sebelásky potažmo naší vibrace na události okolo nás, na vztahy, na hledání partnerky-partnera. Jednoduché cvičení pro přijmutí sebe sama. Karty Světelné pomoci. Pro zlepšení učení, vnímaní informací z více zdrojů, podpory intuice při učení, chápání učiva...
Číst více
Michal Kroulík

Základ duchovního vzestupu – sebeláska

Několik let již pracuji se Světlem (někdy se této vibraci říká Božská Láska). Po letitých zkušenostech s používáním Světla a prací s ním s posíláním záměru Lásky, Odpuštění, Inspirace, Božského láskyplného objetí a dalších na dálku na nosné vlně Světla...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: