Radek Pokorný a Světlana Štrajtová

Radek Pokorný je certifikovaný terapeut v kraniosakrální a čínské léčbě. Světlana Štrajtová je intuitivní kouč, etikoterapeut a mentor. Věnuje se také výkladu karet, numerologii a grafologii.

Radek Pokorný – Pocházím z Frýdku-Místku, je mi 42let a touto cestou otevřeného vnímání jdu 9 let, po terapeutickém zákroku dispozičního prognostika, energetickým očištěním těla. Od té chvíle se mi v hlavě přehrávaly obrazce, příběhy a různé výjevy a postupně jsem se s tímto stavem začal ztotožňovat a hledat vysvětlení, proč se mi to děje. Současně jsem nastoupil do kurzu sportovní a regenerační masáže u Arména Grigora Leviho Minasjana, po té následovaly kurzy Čínské tlakové masáže 1 a 2, u téhož učitele. Souběhem otevřeného vnímání a práce s tělem se mi nabídla možnost využití darů, kterých se mi dostalo, proto jsem vnímání začal trénovat a prohlubovat, spolu s dovednostmi maséra. Další úrovní jsem prošel absolvováním kurzů Kraniosakrální terapie 1 a 2 u paní Heleny Touškové, kde plně využívám rozvinuté vnímání. Spolu s energetickým systémem těla se mi otevřely témata komunikace s bloudící duší a její odvedení, energetické útoky na tělo, nánosy z jiných životů a možnost do jiných životů nahlédnout, práce s tělem na dálku, mentální operace. Zatím poslední specializací je vyučení se u Číňanky, zastupující firmu Quanjian, paní Suxin Wen, ojedinělé metodě ozdravení těla „ Dračím ohněm „, vytvořenou pro Císaře, která radikálně mění stav těla k lepšímu. Ze všech zkušeností jsem začal používat terapii více stylů, které říkám „ z mrtvých vstání „, kdy začínám psychoenergetickou úpravou a kraniosakrální terapií, pak přejdu k práci s hlavou a to čínskou tlakovou masáží, po té pokračuji stejným stylem po zadní části těla, včetně plosek nohou a na závěr sejmu z aury zbytky nánosů a prosvětlím tělo mou energií, vycházející mi z rukou. Po této, zhruba tříhodinové terapii, je člověk ve zcela jiném energetickém stavu, než v jakém za mnou přišel. Takto tělu odpadne energetická zátěž a má možnost se zregenerovat. Tělo je ze 100% zregenerovatelné, pokud není tkáň odumřelá, či není-li přerušen tok energie chirurgickým zákrokem. Velmi silné účinky terapie dokládají výpovědi lidí, kteří tuto terapii absolvovali.

Sdružuji se v Klubu Quanjian, což je zapsaný spolek, pro čínskou bylinnou medicínu. Více informací naleznete v kolonce Quanjian.

Z názorů, které pro život uznávám, jsou nejdůležitější tyto. Vesmír je rovnovážný, co jde nahoru, musí jít dolů. Čin či myšlenka, jdoucí do života, je Nebem podpořena, v opaku, jde-li cosi do smrti, je zamítnuto. Žij život pravdivý, rovný, odžiješ jej naplno. Víra a vůle jsou našimi nástroji k tvorbě. Úcta otevře Ti dveře kamkoliv. V pokoře a v harmonii, shlédneš cokoliv. Radost je naše prvotní vlastnost, vycházející nám ze středu hrudi a děti nám ji připomínají, proti zapomnění. Zvířata a děti jsou nám k zrcadlení dány. Světlo je nejvyšší vibrace, proto máme-li ho v srdci, může vládnout sebevětší temnota a nás nezdolá. Radost srdce je Láska a Fantazie je naše inspirace Života.

Svou praxi konám v Brně, na Bayerově 40, ale působení jsem rozšířil i do Ostravy a Prahy.

Světlana Štrajtová – Moje Motto: Nerozviřuj bláto minulosti, chceš-li být ozářen zítřejším svítáním.

Jak žít kvalitní život a co pro to můžete udělat

Jak uvědoměle řešit životní situace a uzdravit své tělo, vám napoví mentorka Světlana Štrajtová, zabývající se intuitivním koučinkem, etikoterapií, numerologií, grafologií a tarotem. Pokorný Radek – vás seznámí s čínskou tradiční medicínou, kraniosakrální terapií a psychoenergetikou, pomáhající řešit defekty těla....
Číst více

Radek Pokorný a Světlana Štrajtová

Bc. Světlana Štrajtová – propojení Sociologie, Zdravotnictví, Numerologie a Tarotu, aneb jak z bezvýchodných životních situací krůček po krůčku“ Pokorný Radek – Čínská medicína, Kraniosakrální terapie, Mentální operace, Odvádění bloudících duší – aneb jak lze vnímat život, blokující energie a jejich...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: