Trápí vás láska? Vyřešte to s šamany!

Snad každý někdy řešíme, co nás čeká dál v partnerských vztazích. Zda už konečně přijde ten pravý, anebo zda se podaří udržet pohromadě vztah, který nám nefunguje už dávno. Řešíte podobný problém? Pak vyrazte o tomto víkendu na Astrovíkend v Praze, na výstaviště v Holešovicích! 18. a 19. února 2017 vám zde kartáři, šamani a vědmy poradí, jak vyzrát na problémy nejen v lásce!

Nacítit se do vašich probléů a poradit, jak pokračovat umí i kartář Láďa z Prahy. Nejen, že vám vyloží karty, ale pokud vás chytí za ruku, řekne vám, co cítí. „Samo to ke mně přichází,“ říká Láďa, kterého můžete znát i z televize. A je tu k nepřehlédnutí – má totiž na hlavě netradiční „číro“. Chybět nebude Libor Baselides.

Celým Astrovíkendem bude provázet Libor Baselides, bývalý moderátor Snídaně s Novou. Také on se věnuje kartám a andělům. Koupit si tu můžete jeho knížku o andělech, kterou ochotně podepíše a ještě vám vyloží karty a odpoví na jakoukoli otázku – od vztahů přes práci ke zdraví.

Nechat si přečíst osud z ruky můžete od Marina Dobreva, který je příbuzným slavné Baby Vangy! V sobotu nebude chybět ani známý mág Stanley Bradley, anebo léčitel Miroslav Hrabica. A těšit se můžete i na Ravena Argoniho!

Všichni uvedení budou také hosty Astrovíkendu v Praze 12.-13.5.2018.