Čínská medicína umí léčit i vyléčit různé zdravotní problémy… pokud člověk chce

Margita Benešová

Čínská medicína umí léčit i vyléčit různé zdravotní problémy… pokud člověk chce. Čínská medicína umí léčit i akutní i chronické nemoci.

Pentagram a orgánové hodiny při určování zdravotního stavu.

Základem čínské medicíny je tao – filozofický směr, o který se opírá, kde je hlavní myšlenkou jak se starat o své tělo i duši, jak se starat o sebe a udržovat se v rovnováze. Hlavní osnovou je teorie pěti prvků, prevence, bylinné směsi, stravování, životní styl. Čínská medicína umí léčit i akutní i chronické nemoci. Představím vám a něco si povíme o bylinných koncentrátech energy, které používám při léčbě svých klientů. Jsou bioinformační, to znamená částečně homeopatické, pracují s podvědomím, to znamená,  že pracují s emocemi, které způsobily zdravotní problémy. Jsou to české bylinné koncentráty, navržené a vyrobené podle čínské medicíny a pěti prvků.

Také si povíme něco o rozdílu mezi západní a východní medicínou.

Důležitou roli hraje v čínské medicíně pentagram a orgánové hodiny při určování zdravotního stavu.

Akupresura, akupunktura, moxování, baňkování,  taktéž důležité léčebné metody, které oslovují dráhy a body v našem těle a opravují proudění energie.

Dále si něco řekneme o psychosomatice, a jakou hraje roli při určování zdravotních problémů.

No a pulz a jazyk… podle nich poznáme také kondici našich orgánů.

Čínskou medicínu jsem vystudovala. Dovedly mě k ní okolnosti a zdravotní problémy moje a lidí, na které západní medicína nemá tabulky. Čínská medicína umí léčit i vyléčit různé zdravotní problémy….pokud člověk chce.

Jsem důkazem,  že to jde.

Program přednášky:

  • úvod do čínské medicíny
  • bylinné koncentráty energy a  jejich použití
  • souvislosti… čínská medicína a bylinky, jak používat ve vztahu k hlavním orgánům
  • léčebné metody v čínské medicíně
  • psychosomatika a její role
  • co se pozná podle pulsu a jazyka

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (22.-23.10.)

Brno Lužánky

Lektor

Margita Benešová
Čínská medicína umí léčit i vyléčit různé zdravotní problémy… pokud člověk chce. Čínská medicína umí léčit i akutní i chronické nemoci. Pentagram a orgánové hodiny při určování zdravotního stavu. Jsem připravena k osobním konzultacím. Základem čínské medicíny je tao –...