Čísla kolem nás denně uplatňují svůj vliv na náš každodenní život. Věděli jste to? Víte, jak s touto skutečností pracovat?

Monika Skákalová – kartářka Nika

Kolem nás je spousta čísel, která nějakým způsobem ovlivňují náš život. Naše datum narození – tím to začíná a často se i řeší. Ať už z hlediska astrologie, či numerologie. Často se zabýváme i vlivem jména a příjmení na náš život právě v kombinaci s datem narození. Ale co ostatní čísla? Jaký vliv na nás může mít třeba číslo domu ve kterém bydlíme, či číslo domu ve kterém podnikáme na úspěšnost naší firmy? A co číslo našeho telefonu či SPZ našeho auta? Může mít vliv třeba na jeho poruchovost či nehodovost? A to ještě nemluvíme o adrese, počátečních písmenech či logu firmy. Ano, všechna tato čísla postupně ovlivňují náš život a jejich energie pak naši úspěšnost a spokojenost v životě, práci i podnikání. A dá se s tím něco dělat, zvláště pokud situace není optimální? Ano, dá. Já tomu říkám magie čísel. 🙂 A spočívá ve správné volbě a případné kombinaci.

http://www.skakalova-eso.cz/

Účast na festivalech

Astrovíkend Zámek Litomyšl
sobota, 06.11.2021 od 10:00 do 10:45 - Knihovna
Vstupné: 80 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (06.-07.11.)

Zámek Litomyšl

Lektor

Monika Skákalová – kartářka Nika
Monika Skákalová – kartářka Nika Numerolog, karmický numerolog, poradkyně osobního rozvoje, kartářka. Práce s kyvadlem, diagnostika a harmonizace čaker. Ochrany a čistění, Andělské rituály. Vedu odborné semináře a kurzy, můžete mne znát z TV Relax a TV Kinosvět z pořadu...