Co o nás vypovídá naše jméno a datum narození z pohledu karmické numerologie

Monika Skákalová – kartářka Nika

Často se mluví o tom, jak je pro nás důležité naše datum narození. Ano, vypovídá o našich přednostech, schopnostech a zaměření. Ale současně vstupují do hry i jiné skutečnosti, které mohou silně ovlivnit náš osud i kvalitu našeho života. Vedle data narození nás ovlivňuje i naše jméno a řada dalších faktorů jako je například vliv našich předků a řada dalších. Proto je dobré se na to vše dívat v širších souvislostech ať už z pohledu karmické numerologie či astrologie. Je dobré znát svůj životní úkol, své karmické zátěže a naučit se s nimi pracovat tak, abychom mohli žít spokojený život. Vždyť přece nikdo tady nejsme za trest. Však by to i bylo v rozporu s plánem naší Duše. Tak proč se nám tu leckdy nedaří? Možná jen proto, že neznáme svůj cíl, svůj životní úkol ani plán naší Duše. Nebo někdy jdeme přímo v rozporu s ním. A hlavně pak své karmické zátěže nebo třeba jen nevíme, že jsme získali silně zatížené jméno, které nám bere energii či působí jinak destruktivně. Přitom leckdy stačí tak málo pro změnu k lepšímu.

Pokud by vás tyto věci zajímaly, přijďte si poslechnout mou přednášku. A samozřejmě budu tu  pro vás k dispozici i osobně i po dobu celého Astrovíkendu.

www.skakalova-eso.cz
www.facebook.com/monika.skakalova

Účast na festivalech

Astrovíkend Zámek Litomyšl
sobota, 09.04.2022 od 14:15 do 15:15 - Kongresový sál
Vstupné: 80 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (09.-10.04.)

Zámek Litomyšl

Astrovíkend Brno
sobota, 23.04.2022 od 11:45 do 12:45 - Klubovna 47 suterén
Vstupné: 80 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (23.-24.04.)

Brno Lužánky

Astrovíkend Olomouc
sobota, 07.05.2022 od 10:30 do 11:30 - Klubovna 1
Vstupné: 80 Kč
Sokolská 77, 779 00, Olomouc
Olomouc (07.05.)

Lektor

Monika Skákalová – kartářka Nika
Monika Skákalová – kartářka Nika Numerolog, karmický numerolog, poradkyně osobního rozvoje, kartářka. Práce s kyvadlem, diagnostika a harmonizace čaker. Ochrany a čistění, Andělské rituály. Vedu odborné semináře a kurzy, můžete mne znát z TV Relax a TV Kinosvět z pořadu...