Dechová Meditace – uvolnění bloků

V průběhu života nasbíráme díky našim předkům, rodičům a společnosti mnoho energetických otisků, díky kterým si tvoříme vzorce chování, které aplikujeme ve stále se opakujících situacích. Tyto energetické bloky zapříčiňují ztrátu vnitřní svobody a spojení s naší podstatou, přirozeností. Duše – vyšší já, však touží zářit, žít náš maximální potenciál a tak skrze tělo otisky manifestuje. V praxi to znamená, že cítíme strach, úzkost, nevolnost, tlak, bolest, samotu, smutek, nepochopení a další emoce.

Dech a práce s energií jsou velmi silné techniky, které mohou tyto otisky odblokovat. Ceremoniální Kakao je v jižní Americe považováno za pokrm bohů, jehož duch otvírá srdce a aktivuje čakrový systém. Jeho popíjení vzbuzuje pocit bezpečí a harmonie. Účastníci se během přednášky vnoří do sebe, do těla, pomocí dechu uvolní z těla nahromaděné emoce a vyzkouší si techniku energetického napojení na zdroj.

Přednáška není určena pro osoby se srdečním onemocněním, vysokým tlakem, těhotné a kojící ženy. Před přednáškou prosím účastníky o dodržování pitného režimu a konzumaci lehkých a zdravých potravin.

www.michaelahering.com

Účast na festivalech

Astrovíkend Zámek Litomyšl
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (24.-25.07.)

Zámek Litomyšl

Lektor

Deník a karty Můj Měsíc, obrazy, doprovodné intuitivní výklady z mnou vytvořených karet a karet genových klíčů) Žena, maminka, manželka, cizinka, tvůrkyně seberozvojových karet a knihy, lektorka seminářů pro ženy, holistická mentorka žen a propagátorka vědomého bytí a vnitřní svobody...