Dvojplameny jako cesta k osobnímu růstu

Povídání s odbornicí na problematiku DVOJPLAMENŮ – Příznaky transformace.

Jsem Alis a v roce 2011 jsem měla to štěstí poznat svůj dvojplamen ve fyzické rovině. Od toho momentu se mi obrátil život na ruby. Zažila jsem spoustu bolesti, ale také lásku sahající za hranice všeho, co jsem dosud znala, neuvěřitelnou vděčnost a zejména osobní a spirituální růst.

Tento proces mě dovedl na cestu mojí duše. Zjistila jsem, co je moje životní poslání, a jeho součástí je i aktivní pomoc ostatním dvojplamenům pomocí tvorby článků, videí, ale i individuální práce s nimi. Dvojplameny jako cesta k osobnímu růstu“ –  mnohem lépe to bude vystihovat to, co se snažím ostatním lidem předávat.

„O dvojplamenech se traduje mnohé, například to, že se jedná o vztah s dokonalým partnerem pro nás. Kdo tento fenomén prožívá na vlastní kůži, tak ví, že je to cesta, kde si sáhneme na vlastní dno, ale za účelem toho, abychom se odrazili ke hvězdám. Dvojplamen je dokonalým odrazem nás samotných a díky tomu je naším největším učitelem. Naším hnacím motorem je hluboká láska, kterou s ním prožíváme, a touha po fyzickém vztahu. Je vůbec možný, nebo je to pouze nedosažitelná vize?

V současné době se na poli dvojplamenů dějí velké změny a posuny, které ukazují, že fyzický vztah možný je. Je to komplexní fenomén, který má dopad jak na jednotlivce a společnost, tak ale i na celou transformaci planety.“

Účast na festivalech

Astrovíkend Praha
neděle, 07.10.2018 od 13:00 do 14:30 - Sál 1
Vstupné: 80 Kč
Výstaviště, Praha 7
Praha (06.-07.10.)

Praha Výstaviště Holešovice - Křižíkova fontána

Lektor

Povídání s odbornicí na problematiku DVOJPLAMENŮ – Příznaky transformace. Budeme si povídat o tom, že každý máme někde svojí druhou polovinu duše a v rámci transformace se s ní setkáme… Alessandra Lanzafame je profesionální koučka a terapeutka, ale také žena,...