Intuice a koučink pomocí magických zrcadel

Co je magické zrcadlo? Dalo by se říct: starobylý magický, iniciační a věštecký nástroj, pomůcka pro magickou evokaci a invokaci. Skutečnost je ale taková, že magické zrcadlo je váš dobrý kamarád. 

Magická zrcadla umožňují sebekoučování skrze ducha a napojení na universum. Koukáš tam a ono zase kouká do tebe.  Dobře udělané zrcadlo dokáže člověka nasměrovat k sobě. Jeho výroba je tajemství alchymistů, kteří ho zhotovují. Vyrábí se za určitých astrologických konstelací a používá se k němu i substance magických bylin různých astrologických korespondencí. Za jak dlouho se naučíte se zrcadlem pracovat? Běžně je to výcvik na několik měsíců, či let. Lidé s intuicí se na zrcadlo ale podívají a když je to ,,jejich“, začne k nim promlouvat. Pak přichází proces sladění se. Jde o to, zvládnout a ustát síly, které zrcadlo váže a mít je pod kontrolou.

Helen Stanku je astrokoučka, certifikovaná koučka, kartářka, vědma probouzející intuici a žena, která pochází z rodu, ve kterém nebyla nouze o mágy a vědmy, ale také o loutkáře a akrobaty. Helen je z rodiny, kde se dědí především otevřená 7. a 6. čakra, díky které může nejen Paranormální jevy a jejich komplexní řešení. Odvádění zbloudilých duší.

Co se děje před tím, než přijdeme na tento svět? vykládat osud, ale také otevírat lidem širší intuici čili aktivovat třetí oko.

www.dobrakartarka.cz
www.kartarkysvetla.cz

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
neděle, 17.10.2021 od 11:15 do 12:45 - Klubovna 8
Vstupné: 120 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (16.-17.10.)

Brno Lužánky

Astrovíkend Zámek Litomyšl
sobota, 06.11.2021 od 11:15 do 12:15 - Kongresový sál
Vstupné: 120 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (06.-07.11.)

Zámek Litomyšl

Lektor

Intuice a koučink pomocí magických zrcadel Helen Stanku je astrokoučka, certifikovaná koučka, kartářka, vědma probouzející intuici a žena, která pochází z rodu, ve kterém nebyla nouze o mágy a vědmy, ale také o loutkáře a akrobaty. Helen je z rodiny,...