Intuice a koučink pomocí magických zrcadel

Co je magické zrcadlo? Dalo by se říct: starobylý magický, iniciační a věštecký nástroj, pomůcka pro magickou evokaci a invokaci. Skutečnost je ale taková, že magické zrcadlo je váš dobrý kamarád. 

Magická zrcadla umožňují sebekoučování skrze ducha a napojení na universum. Koukáš tam a ono zase kouká do tebe.  Dobře udělané zrcadlo dokáže člověka nasměrovat k sobě. Jeho výroba je tajemství alchymistů, kteří ho zhotovují. Vyrábí se za určitých astrologických konstelací a používá se k němu i substance magických bylin různých astrologických korespondencí. Za jak dlouho se naučíte se zrcadlem pracovat? Běžně je to výcvik na několik měsíců, či let. Lidé s intuicí se na zrcadlo ale podívají a když je to ,,jejich“, začne k nim promlouvat. Pak přichází proces sladění se. Jde o to, zvládnout a ustát síly, které zrcadlo váže a mít je pod kontrolou.

Helen Stanku je astrokoučka, certifikovaná koučka, kartářka, vědma probouzející intuici a žena, která pochází z rodu, ve kterém nebyla nouze o mágy a vědmy, ale také o loutkáře a akrobaty. Helen je z rodiny, kde se dědí především otevřená 7. a 6. čakra, díky které může nejen vykládat osud, ale také otevírat lidem širší intuici čili aktivovat třetí oko.

www.dobrakartarka.cz
www.kartarkysvetla.cz

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
neděle, 17.10.2021 od 11:15 do 12:45 - Klubovna 8
Vstupné: 120 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (16.-17.10.)

Brno Lužánky

Lektor

Co je magické zrcadlo? Dalo by se říct: starobylý magický, iniciační a věštecký nástroj, pomůcka pro magickou evokaci a invokaci. Skutečnost je ale taková, že magické zrcadlo je váš dobrý kamarád.  Magická zrcadla umožňují sebekoučování skrze ducha a napojení na...