Jak zharmonizovat své vztahy

Sladká panenka

Nejčastěji žádaným výkonem každé čarodějky, magičky bývá bezpochyby žádost klientů o zásah v oblasti vztahů. Vždy tomu tak bylo, neboť pocit našeho naplnění, uspokojení, je zejména odvislý od naplnění našich emočních potřeb. Nikdo z nás si cíleně nepřeje být osamělým, nemilovaným. Nakolik je vhodno zasahovat do vůle jiné osoby a ovlivnit ji, na to máme každý jiný náhled. Každopádně i ti z klientů kteří dřív neuvažovali že budou chtít zásah ve svůj prospěch, pokud se dostanou do situací kdy je opustí partner, zjistí nevěru, nebo si pozdě uvědomí prázdnotu ve svém jinak vyřešeném, spokojeném životě, mnohdy změní názor a zavolají mi.

Nežijeme nikdo ve vakuu, ve skleníku a tvrdit že  vše je naše svobodná volba, že nejsme nijak ovlivňováni je komické. I když nepoužije nikdo cíleně vůči nám magický akt s cílem vás ovlivnit, NEKONATE svobodně. Stále jste ovlivňováni ve svých volbách a konání. Copak nečtete tisk? Nepouštíte si televizi, rádio? Nepoužíváte internet? Nehovoříte s přáteli, rodinou? To vše a všichni, kteří k jakémukoliv tématu Vám sdělí svůj náhled, který považují za SPRAVNÝ a oprávněný, Vás OVLIVŇUJÍ.

Mnohdy stačí poznámka od kamarádky stran Vašeho vztahu ve stylu „já ale o něm slyšela…viděla jsem…mám o tebe obavy..zjisti si“  A již červíček pochyb začne nahlodávat ve Vás tu Růži něhy a lásky- i když nechcete. A mnohdy učiníte pak v tomto rozpoložení něco, čeho pak hluboce litujete.

Mág ovšem koná tak, aby pole Vědomí kolem ovlivňované osoby neslo frekvenci Lásky, přitažlivosti a VYRESETOVALO vliv 3 osob které právě svým působením mohou negativně OVLIVNIT a zkazit vztah, nebo nabádat ke krokům ne optimálním. Krokům jež nejsou v zájmu klienta.

Magie obzvlášť milostná- vztahová, nejde vždy jen o působení v oblasti lásky partnerské ale i vztahy obecně v rodině, na pracovišti, sousedské, působí jako HARMONIZAČNI prvek. Kdo z nás si přeje aby měl doma nebo v rodině „Itálii“?

A právě s ohledem na tuto složitou dobu, kdy v důsledku epidemiologické situace docházelo k rozpadům vztahů, zhoršení komunikace v důsledku „ponorky“-partneři náhle trávili mnoho času uzavřeni v prostoru, obavy existenční, to vše vedlo k potížím. A ty je nutno a lze pozitivně ovlivnit. Proto jsem se rozhodla naučit Vás základní magický postup- rituál který je bezpečný, zvládne jej i laik. A nejde o magii záškodnou ale naopak HARMONIZAČNI a vhodnou k nápravě „oslazení“ vztahu s konkrétní osobou. Nemusí jít nutně jen o sexuálního partnera, lze takto osladit „učesat“ zharmonizovat i vztahy  s rodinným příslušníkem, kamarádkou ,spolupracovníkem.

Zvu Vás tedy na mou přednášku a zejména ukázku reálného magického postupu-rituálu SLADKÁ PANENKA. Nebuďte již dětmi které ponechávají svůj „Osud“ v rukou všech možných vlivů a Sil ale staňte se dospělým který osobně a cíleně koná, ovlivňuje v dobrém své okolí a urovnává, léčí ,harmonizuje nesoulad ve svém životě.

Zvu Vás naučit se jak zharmonizovat své vztahy. Curandera – Brumovická škola magie SANTERIA BOHEMIA Sara Rachel

Účast na festivalech

Astrovíkend Olomouc
Horní náměstí 5, Olomouc
Olomouc (07.-08.04.)

Astrovíkend: Horní náměstí 5, Olomouc

Astrovíkend Olomouc
sobota, 07.08.2021 od 15:00 do 16:00 - Sloupový sál
Vstupné: 80 Kč
Sokolská 7, Olomouc
Olomouc (07.-08.08.)

Lektor

Spirituální léčení a rituální magie. Pocházím s rodové linie žen zabývajících se spirituálním léčením a magií. I přes vrozené dispozice se celoživotně vzdělávám v oboru abych ještě účinněji a lépe mohla pomoci svým klientům s vyřešením jejich problémů v oblasti...