Jak zvládnout ostych, tedy strach před navazováním nových kontaktů, například i při nástupu do nového zaměstnání nebo hledání přátel na volný čas

Jak zvládnout ostych, tedy strach před navazováním nových kontaktů, například i při nástupu do nového zaměstnání :)) nebo i hledání přátel na volný čas. Jak se zbavit trémy a jak pracovat s napětím, když se dostáváme do nového prostředí, nového kolektivu pracovního, školního (meditační techniky, zvládání stresu).

Život má smysl – je krásné ho poznávat a také se umět odměňovat v přítomnosti. Pokud si nevíte rady s vaším životem, změnami, budoucností, nevíte co a jak a vnitřně se necítíte spokojeně, jste ve stálém stresu, tak vám s vaší cestou k sobě sama ke světlu, k radosti, prosperitě, ráda pomůžu. Pusťte se do práce na sobě, odblokujte strachy a staré programy, nefunkční vzorce zabudované ve vaší mysli a ve vašem těle. Brzy budete cítit , že se váš život mění a že má smysl si jít za svými sny. Každý může, pokud opravdu chce být ve svém životě spokojený šťastný radostný.

Bc. Světlana Štrajtová
koučka, etikoterapeutická sezení, výklad

SStrajtova@seznam.cz
https://www.facebook.com/Atlantydanka/

Mob. 730 176 384

Účast na festivalech

Astrovíkend Zámek Litomyšl
neděle, 25.07.2021 od 12:45 do 13:45 - Sál 1
Vstupné: 80 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (24.-25.07.)

Zámek Litomyšl

Astrovíkend Brno
sobota, 11.09.2021 od 13:30 do 14:15 - Divadelní sál Ornis
Vstupné: 50 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (11.-12.09.)

Brno Lužánky

Lektor

Psychoterapeutka, koučka, poradkyně,výklad karet. fb. Atlantydanka...