Je to intuice?

Všichni v sobě máme zabudované malé zařízení, které vysílá a přijímá signály. Někdo mu říká intuice, jiný šestý smysl a další podvědomí. Někdy spojení vázne. Jak se v tom vyznat? Jak smysl využít, pracovat s ním a programovat svůj život. Na závěr přidám tradičně pár tipů na magickou první pomoc, když se něco děje.

Kartářka a vědma Helen Stanků pochází ze starobylého rodu, ve kterém nebyla nouze o mágy a vědmy, ale také o loutkáře a strůjce cirkusových atrakcí. Helen je z rodiny, kde se dědí řemeslo, ale především otevřená 7. a 6. Čakra, díky které může nejen vykládat osud, ale otevírat lidem širší intuici čili aktivovat třetí oko. „S kartami je dobré se spřátelit, karty potom oplácejí s láskou a ukazují okolnosti, které se později stanou“, vysvětluje Helen Stanku.

Účast na festivalech

Astrovíkend Praha
sobota, 06.10.2018 od 15:30 do 16:15 - Sál 1
Vstupné: 80 Kč
Výstaviště, Praha 7
Praha (06.-07.10.)

Praha Výstaviště Holešovice - Křižíkova fontána

Lektor

Intuice a koučink pomocí magických zrcadel Helen Stanku je astrokoučka, certifikovaná koučka, kartářka, vědma probouzející intuici a žena, která pochází z rodu, ve kterém nebyla nouze o mágy a vědmy, ale také o loutkáře a akrobaty. Helen je z rodiny,...