Kdy je dobré si nechat udělat rozbor svého jména i příjmení?

Víte, jaké energie nosíte v křestním jméně a jaké v příjmení? Určitě jste si už přečetli, co vše se skrývá ve vašem křestním jméně, existuje řada knih, které křestní jména popisují – jak mužská, tak ženská jména, jejich historický původ, co znamenají atd. Jak je to ale s příjmením, jaká si nesou karmická zatížení? Karmická kabala se zabývá obojím dohromady a pomocí tohoto rozboru zjistíte, zda vám jméno energii bere nebo dává. Pokud vám jméno energii dává, jste úspěšní a daří se. Pokud je to ale naopak, točíte se v kruhu starostí, problémů, nevyřešených vztahů, nemůžete nalézt tu pravou práci, stáváte se věčnými začátečníky a to jen proto, že vám rodiče vybrali nesprávné jméno nebo se nehodí dohromady s příjmením. Vše odhalí rozbor karmické kabaly. A kdy je ten správný čas na takovýto rozbor se dozvíte právě na této přednášce.

Všechny srdečně zvu! S láskou a úctou
Renata Tara

OSOBNÍ ROK

Víte, jakým rokem právě procházíte, co je pro vás hlavním tématem letošní roku? Na této přednášce vás naučím, jak si vypočítat svůj osobní rok, který netrvá od ledna do prosince jako kalendářní rok, ale od narozenin do narozenin roku následujícího. Je dobré znát vibrace svého osobního roku, neboť tak víte, kde máte otevřenou cestu, kterým činnostem věnovat pozornost a naopak, kterým se raději vyhnout. Dozvíte se číslo svého osobního roku, také barvu, a kámen, které budou posilovat jeho vibraci, který rok bude nakloněn pro vztahy, lásku, zdraví, práci, financím a ještě pozitivní afirmace. Jako dárek ode mne obdrží 3 návštěvníci písemně vypracovaný svůj osobní rok – pro rok 2021-22.

Renata-Tara
www.renata-tara.cz
https://www.facebook.com/runcovska

Účast na festivalech

Astrovíkend Zámek Litomyšl
sobota, 24.07.2021 od 10:00 do 10:45 - Sál 2
Vstupné: 80 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (24.-25.07.)

Zámek Litomyšl

Astrovíkend Brno
sobota, 11.09.2021 od 09:30 do 10:15 - Divadelní sál Ornis
Vstupné: 50 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (11.-12.09.)

Brno Lužánky

Lektor

Renata Tara Výklad karet – tarotové karty, osho-zen tarot, andělské karty, numerologie- životní číslo, numerologická mřížka, osobní rok, devítileté vibrace, meditace – meditační cd, astrologie – cd sluneční znamení, karmické a životní deníky, reiki, pozitivní afirmace. https://www.facebook.com/runcovska...