Limity úspěšné léčby

Lze tělo uzdravit pouze prostředky působícími na tělesnou schránku? Většina lidí již tuší, že je potřeba se podívat i do psychosomatických příčin. Víte však, kam všude se podívat? Alena Vychodilová vám ukáže, jak lze na nemoc pohlížet komplexně přes automatickou kresbu. Bude řeč i o covidu z pohledu energií.

Jméno Aleny Vychodilové je spojeno především s automatickou kresbou, které se věnuje již přes dvacet let. Alena pojala automatickou kresbu jako prostředek k osobnímu rozvoji a duchovnímu sebepoznání. Prošla řadou kurzů a každý z nich se jí stal námětem pro kreslení. Řada poznatků, které sdílí ve svých knihách nebo při osobních setkáních, není vyčtená, ale získaná hlubokým vhledem. Je autorkou třídílné série knih „Svět je kouzelná hra energií“. Připravuje knihu příběhů ze své dosavadní praxe terapeutky a po delší odmlce se opět věnuje všem zájemcům o automatickou kresbu.

http://automaticky.cz/
https://www.facebook.com/automaticky.cz/
tel. 777 345 688

Účast na festivalech

Astrovíkend Olomouc
sobota, 09.10.2021 od 10:45 do 11:45 - Sloupový sál
Vstupné: 80 Kč
Sokolská 77, 779 00 Olomouc
Olomouc (09.-10.10.)

Lektor

Automatická kresba jako prostředek k osobnímu rozvoji a duchovnímu sebepoznání. Jméno Aleny Vychodilové je spojeno především s automatickou kresbou, které se věnuje již přes dvacet let. Alena pojala automatickou kresbu jako prostředek k osobnímu rozvoji a duchovnímu sebepoznání. Prošla řadou kurzů a každý...