LIMPEZIA -původní šamanský Jihoamerický odeklínací rituál

VŠICHNI ÚČASTNÍCI PŘEDNÁŠKY DOSTANOU VYJÍMEČNĚ SILNÉ POŽEHNÁNÍ DO VŠECH POTŘEBNÝCH OBLASTÍ V JEJICH ŽIVOTĚ OD  SPIRITUÁLNÍCH BYTOSTÍ SANTOS- ORISHŮ ! Doporučuji si již před přednáškou připravit a napsat v ČEM konkrétně Vám mají pomoci- zdraví, vztahy, peníze, láska. Vaše požadavky předložíme Oríshům kultu SANTERIA se kterými pracujeme.

Dále pro zájemce o Spirituální očistu, nabízíme na tomto Astrovíkendu jedinečnou šanci, možnost nechat se přímo zde očistit velmi silným šamanským Jihoamerickým rituálem! A to včetně odstranění uřknutí, tzv. „zlého oka“, anulace prokletí, očištění od astrálních larev, negativních egregorů i přisedlých Duší zemřelých. Tento silný původní rituál nemáte šanci nikde jinde v ČR zažít vidět a zůčastnit se jej. Provádím  jej v ČR pouze já pro své klienty v mé Čarovně u Sáry ve Vyškově a zde vyjímečně pro návštěvníky Astrovíkendu. Tento mocný šamanský rituál dovezla do Evropy vrchní Santera kultu Santa Barbary Sonia Guerrera s Bratislavské Santerie ,kde je rovněž týmem mágů prováděn.

Zájemci o přímou účast na tomto výjimečném rituálu si donesou bílé bavlněné tričko, nové, nenošené. Na sobě musí mít černé staré triko, ve kterém  noc před rituálem spali- toto triko po rituálu již nebude použitelné, proto si neoblékejte značkové drahé věci! Rituál LIMPEZIA je velmi silný a účinný a proto není vhodné v Evropských poměrech, aby se jím nechaly napřímo čistit  osoby psychicky labilní s akutní fází psychické poruchy, rovněž uživatele drog a alkoholici a osoby s kardiovaskulárními chorobami vážnějšího rázu. Tento etnický šamanský očistný rituál je běžně praktikován čaroději a šamany v Jižní Americe, kde  lidé chodí nechat se PRAVIDELNĚ a OPAKOVANĚ očistit několikrát ročně a v krizových životních situacích. V Evropských podmínkách, kde jsou lidé zvyklí spíš věci neřešit a až ve fázi kdy končí na antidepresivech, lécích proti úzkosti s rozpadlými vztahy, si teprve uvědomí, že je něco v nepořádku…

Zájemci o přímou účast na rituálu-odeklínání, se mohou již nyní informovat na mém meilu utorat@seznam.cz .

Po rituálu se mohou na cokoliv osobního týkajícího se prokletí, exorcismu a spirituální očisty včetně technik pro domácí „svépomoc“ zeptat všichni účastníci přednášky, tedy nejen ti kteří se účastní přímo odeklínání na své osobě. Otázky z publika Vám zodpovím já i  má kolegyně ze Slovenska- Santera Akichita Branka, která spolu se mnou a mými žáky Školy rituální magie bude přímo účastna rituálu LIMPEZIA. Na Vaši hojnou účast i na Vaše dotazy se těší šamanka Sara Rachel Bergmann a Santera Akichita Branca.

www.nevia7.wbs.cz

POŽEHNÁNÍ mocných Santerijských Oríshů pro účastníky přednášky

Zde odkaz na video https://www.facebook.com/220561462082998/videos/247424336063377/

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
sobota, 26.01.2019 od 14:45 do 16:15 - Divadelní sál Ornis
Vstupné: 120 Kč
Lidická 50, Brno
Brno (26.-27.01.)

Brno Lužánky

Lektor

VŠICHNI ÚČASTNÍCI PŘEDNÁŠKY DOSTANOU VYJÍMEČNĚ SILNÉ POŽEHNÁNÍ DO VŠECH POTŘEBNÝCH OBLASTÍ V JEJICH ŽIVOTĚ OD  SPIRITUÁLNÍCH BYTOSTÍ SANTOS- ORISHŮ ! Doporučuji si již před přednáškou připravit a napsat v ČEM konkrétně Vám mají pomoci- zdraví, vztahy, peníze, láska. Vaše požadavky...