Magie v použití běžného dne aneb využití energií kolem nás

Využití energií kolem nás a jak využít zemské energie k prospěchu a k posílení.

Jak využít a vyčistit energie, které se kolem nás objevují každý den a každou noc? Dokáži energeticky vyčistit prostor i osoby od negativních energií, posiluji vitální energie, mohu odrušit záměrně vyslané negativní a škodlivé energie. Na mé přednášce vás provedu návodem jak si poradit s nepříjemnými sílami a jak si naopak přivolat ty kladné.

Každá virgule umožňuje určité jednoduché pohyby, které si musíme natrénovat tak, abychom později tento pohyb udělali bez přemýšlení, samovolně. Některá virgule umožňuje i více druhů pohybu. Je zapotřebí naučit se hlavně ty, které budeme používat. Tréninkem si vytvoříme v mozku jednoduché spojení pro práci v tomto umění.

Jsem léčitel, biotronik, rád pracuji s energiemi, mohu Vám pomoci se stresem, depresemi a únavou, dopřeji Vám ozdravné a relaxační pobyty ve speciální pyramidě. Jsem cvičitelem jógy II. třídy, registrovaný energoterapeut Reiki Assotiation International. Zabývám se také vyhledáváním patogenních zón narušujících naše zdraví a proutkařením. Působím jako poradce v oblasti alternativní medicíny, provádím akupresuru, doporučím Vám bylinné recepty. Vaše tělo i ducha zharmonizuji tibetskými mísami.

www.lecitel-musil.webnode.cz

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
neděle, 17.10.2021 od 13:00 do 14:00 - Klubovna 8
Vstupné: 120 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (16.-17.10.)

Brno Lužánky

Astrovíkend Zámek Litomyšl
sobota, 06.11.2021 od 12:30 do 13:30 - Kongresový sál
Vstupné: 120 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (06.-07.11.)

Zámek Litomyšl

Astrovíkend Brno
neděle, 23.10.2022 od 14:00 do 15:00 - Klubovna 20
Vstupné: 80 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (22.-23.10.)

Brno Lužánky

Lektor

Jsem léčitel, biotronik, rád pracuji s energiemi, mohu Vám pomoci se stresem, depresemi a únavou, dopřeji Vám ozdravné a relaxační pobyty ve speciální pyramidě. Jsem cvičitelem jógy II. třídy, registrovaný energoterapeut Reiki Assotiation International. Zabývám se také vyhledáváním patogenních zón...