Meditace: Odpuštění ženským a mužským rodovým liniím

21. a 22. Dubna bude Luna stát ve vodním znamení Raka. Tyto energie jsou velmi citově nakloněny rodině, rodinným vztahům a harmonii domova. Srdečně všechny zvu na tuto silnou a nádhernou meditaci – Odpuštění ženské a mužské rodové linie – velmi hluboká meditace, kdy pracujete na svém vlastním životě, se svými kořeny svého rodu, a kde můžete zpřetrhat staré negativní bloky, které mohou ve vašem nynějším životě způsobovat různé problémy.

Velmi vřele doporučuji všem tuto meditaci, kdo by nechtěl mít spokojenou, láskyplnou a harmonickou rodinu, být obklopen svými milovanými v jednotě, vzájemné pospolitosti a souhře. Po meditaci si každý vytáhne kartičku Panny Marie, patronky matek – jako poselství k této meditaci.

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
neděle, 22.04.2018 od 10:30 do 11:15 - Klubovna 20
Vstupné: 50 Kč
Lidická 50, Brno
Brno (21.-22.04.)

Brno Lužánky

Lektor

Renata Tara Výklad karet – tarotové karty, osho-zen tarot, andělské karty, numerologie- životní číslo, numerologická mřížka, osobní rok, devítileté vibrace, meditace – meditační cd, astrologie – cd sluneční znamení, karmické a životní deníky, reiki, pozitivní afirmace. https://www.facebook.com/runcovska...