Mimozemšťané a jaderné zbraně

Jak 09.08.2018 uvedlo na svém serveru iDnes víceprezident Spojených států Mike Pence, oznámil, že USA plánuje vytvořit novou organizační strukturu kosmických vojsk. Pence to zdůvodnil tím, že je třeba si zajistit převahu ve vesmíru a to nejpozději do roku 2020.

IDnes dodává, že vytvoření kosmických sil je nutnou potřebou pro zajištění převahy USA ve vesmíru nad Čínou a Ruskem. K vytvoření kosmických sil vyzval už americký prezident Donald Trump v květnu 2018. Vůči ambicióznímu plánu vyslovil výhrady ministr obrany Jim Mattis, který se obával zejména vysokých nákladů, nakonec ale myšlenku podpořil. Realizaci záměru tak už brání v principu jen souhlas Kongresu. Pence vyzval kongresmany, aby uvolnili v příštích pěti letech 8 miliard dolarů (117 miliard korun).

Tolik oficiální media. Jaká je ale skutečnost? Jak se staví mimozemšťané k vyzbrojování vesmíru?

Mimozemšťané už v 50. letech vyzvali zástupce mocností, aby přestali používat jaderné zbraně, neboť jejich odpalování narušuje časoprostor nejen na hmotné úrovni ale i v dalších dimenzích, o jejichž podstatě a fungování nemáme ponětí. Stejně tak jsme byli vykázáni v 60. letech z Měsíce s tím, že dokud budeme zbrojit, pak nemáme ve vesmíru co dělat!

Svědci Stevena Greera dále uvádí, že jakákoliv snaha o militarizaci vesmíru končila ve vetšine případů fiaskem, neboť ET veškerý pozemský zbrojní arzenál na orbitu Země neutralizovali, dematerializovali nebo sestřelili. Patří sem i pokus o demonstrativní odpálení jaderné zbraně na povrchu Měsíce, která měla ukázat americká ramena Sovětskému svazu. Raketa byla zničena dříve než opustila stratosféru.

Tímto vás zvu na svoji přednášku na festivalu Astrovíkend Praha

Účast na festivalech

Astrovíkend Praha
neděle, 07.10.2018 od 12:15 do 13:00 - Sál 2
Vstupné: 50 Kč
Výstaviště, Praha 7
Praha (06.-07.10.)

Praha Výstaviště Holešovice - Křižíkova fontána

Lektor

Web Sueneé Universe zabývající exopolitikou, utajenou historií a spiritualitou začal svou pouť internetem kdysi dávno v březnu 2013 jen jako lepší alternativa k hromadným emailům, které jsem rozesílal pár přátelům. Ještě rok před tím bych řekl, doslova pár, ale ten seznam se...