Mít svou „vrbu“ nestačí aneb Jak si sám pomoci od problémů

David Bulva

Jistě znáte ten pocit, kdy někomu řeknete o svém problému a uleví se Vám. Ale určitě také víte, že úleva bývá jen krátkodobá. Pojďte se naučit, jak uvolnit svůj vztek třeba na šéfa nebo tchýni, lítost nebo strach.

Na mé přednášce Vás naučím, krok za krokem, jak zvládat tyto situace. A pozor, ke své „vrbě“ už se pak budete stavovat s úsměvem jen na kafe :-).

Jmenuji se David Bulva a zabývám se psych. poradenství a psychosomatikou. Svou praxi jsem před lety začínal regresní terapií. Přesněji, Hlubinnou abreaktivní psychoterapií podle Ing. Andreje Dragomireckého, jehož jsem žákem. Regrese je velmi dobrá technika. Avšak relativně zdlouhavá a náročná pro klienta. Hledal jsem proto k regresím nějakou alternativu. A podařilo se mi. Narazil jsem na metodu EFT. Ze začátku mi přišla trochu podezřelá – oproti regresím se jevila až násobně rychlejší a klient si nemusel opakovaně prožívat traumatické situace, jako při klasické regresi. Rád si však věci osobně ověřuji a proto jsem absolvoval terapeutický výcvik v energetické psychologii a metodu EFT si osvojil. A ono to skutečně fungovalo! „Rychle a bezbolestně“ :-). Následovaly roky praxe, zdokonalování a získávání nových zkušeností. Přišla i novější a rychlejší technika – Faster EFT a vše do sebe dokonale zapadlo.

Regresní terapii jsem na nějaký čas zcela opustil. EFT vše zvládalo samo a rychleji. Regrese jsem však miloval a stále více jsem si uvědomoval, že propojením obou technik by mohlo vzniknout něco skvělého. Oprášil jsem proto svou několik let starou myšlenku a vytvořil zcela novou autorskou techniku. Pojmenoval jsem ji Energetická regrese©. Zahrnuje v sobě totiž vybrané postupy a prvky z klasické regresní terapie, hypnózy a energetické psychologie. Energetická psychologie a hypnóza jí dala rychlost, regrese pak možnost odpovědí na otázku „Proč se mi to děje“ a tudíž pochopení problému i z více duchovního hlediska.

A musím samozřejmě zmínit i oblíbené kurzy metody EFT, které jsou koncipovány tak, aby použití metody EFT bylo jednoduché, účinné, rychlé a hlavně použitelné v běžném životě opravdu pro všechny. Samostatnou kapitolou jsou pak kurzy Reiki. Vyhledávané jsou zejména proto, že vedle předávání klasického učení mistra Usuiho a běžné Reiki praxe, nabízí logické pochopení podstaty Reiki, jejího působení a principu.

www.davidbulva.cz, telefon 605 519 943

Účast na festivalech

Astrovíkend Zámek Litomyšl
sobota, 06.11.2021 od 10:00 do 11:00 - Kongresový sál
Vstupné: 80 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (06.-07.11.)

Zámek Litomyšl

Lektor

David Bulva
Poradenství v oblasti psychologie a psychosomatiky. Nová autorská technika Energetická regrese©. Jmenuji se David Bulva a zabývám se psych. poradenstvím a psychosomatikou. Svou praxi jsem před lety začínal regresní terapií. Přesněji, Hlubinnou abreaktivní psychoterapií podle Ing. Andreje Dragomireckého, jehož jsem žákem. Regrese je velmi dobrá technika. Avšak...