Moc a síla myšlenek a slov – co dělat, když se nedaří? S meditací na setkání s podpůrným zvířetem síly.

Myšlenky a slova tvoří. Ovšem jsou situace, kdy se nedaří, procházíme bolestivou životní změnou či ztrátou, případně se cítíme tzv. přilepení na místě či máme pocit, že se točíme v kruhu. Co v takových situacích pomáhá a na co se zaměřit? Uvedeme si praxí osvědčené postupy a možnosti, jak zlepšit to, co nám nevyhovuje. Budeme se bavit také o důležitosti projevování emocí a jak s nimi pracovat.

Na závěr přednášky Vás provedu hlubokou a účinnou meditací pro setkání s podpůrným zvířetem síly.

 O mně: Provazím ženy do nitra k jejich vnitřní moudrosti a síle.

Podporuji ženy pomocí intuitivních konzultací, energetických obrazů, klíčů, meditací a prožitkových seminářů, aby nalezly vlastní moudrost a sílu a zlepšily to, co jim nevyhovuje nebo je pro ně zraňující.

Po 17 letém působení na VŠ jako vedoucí katedry jsem se před 2 lety rozhodla tuto profesi opustit a věnovat se na plný úvazek podpoře žen v pro nich náročných situacích, protože vím jaké to je, když se nedaří ve vztazích či se cítíte vyhořelí. Prošla jsem si také celou škálou strachů a zásadních životních změn, např. těhotenství a mateřství v pozdějším věku, přestěhování z Brna na vesnici, opuštění úspěšně rozjeté vědecké kariéry po 17 letech.

Web: www.docmonikamotyckova.cz

FP: https://www.facebook.com/MonikaMotyckova.intuitivnikonzultace/

IG: www.instagram.com/monikajitrenkamotyckova

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
sobota, 25.01.2020 od 09:00 do 09:45 - Klubovna 20
Vstupné: 80 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (25.-26.01.)

Brno Lužánky

Lektor

Provázím ženy do nitra k jejich vnitřní moudrosti a síle. Podporuji ženy pomocí intuitivních konzultací, energetických obrazů, klíčů, meditací a prožitkových seminářů, aby nalezly vlastní moudrost a sílu a zlepšily to co jim nevyhovuje nebo je pro ně zraňující Po...