Monstrance Avatárů Krista

Společně oslavíme svatou mši Nové Doby, kterou nám předal Ježíš Sananda. Zažij hluboké očištění svého těla Světla. Pociť přítomnost svatých a avatarů Krista. V této vysoké vibraci Světla můžeš vést stará břemena k vykoupení a sjednotit se Světlem Krista.

Tuto svatou mši provádíme, aby došlo ke hladkému přechodu a změně do Světla. Nemá nic společného s náboženstvím nebo sektou. Tento božský obřad je zasvěcen ze srdce zdroje. Může proměnit vše, co položíme na zlatý oltář, do zlatého Světla Krista a vzkříšení.

Těším se na tvoji účast, protože potřebujeme každou duši Světla, která přispěje k vzestupu lidstva a Země, jak Metatron říká.

Na posledním Astrovíkendu v Litomyšli jsme otevřeli mocný portál Světla. Na letošní svaté mši se dozvíme v channelingu co znamená MILOST z pohledu různých bytostí Světla.

V této síle záře a přítomnosti žádáme, aby námi proudila nezměrná milost: skrze nás, v nás a na všech úrovních bytí, se kterými jsme spojeni.

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
neděle, 28.04.2024 od 15:15 do 16:00 - Klubovna 13
Vstupné: 80 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (27.-28.04.)

Brno Lužánky

Lektor

Přednášky, poradenství a distribuce LITIOS®-krystalů &diamantů Světla. Energetické LITIOS®-krystaly Světla působí velmi blahodárně na duši člověka, harmonizují energii v čakrách. Ivo Johannes Daněk...