Ochrana aury a těla pomocí ochranného oleje

  • Astrální útoky a jak je rozpoznat a jak se ochránit.
  • Regresní terapie – Jak poznám, že mi škodí karmická duše tzv. je příčina z minulosti.
  • Asyrské léčení – očištění aury od negativních energií

Léčivá síla bylinek

Chápání zdraví, nemoci a léčení vychází z dokonalé jednoty veškerého života.

Každý z nás se nachází na jedinečné cestě, kde náš stav je ukázkou toho, ve kterém bodě naší cesty se nacházíme.

Určité divoce rostoucí, květiny, bylinky, keře a stromy vyššího řádu mají sílu zvýšit svým vyšším chvěním a otevřít naše kanály pro poselství spirituálního Já. Zaplavit osobnost všemi cnostmi, které potřebuje, a vyplavit tím charakterizovat nedostatky, které jsou příčinou našich bolestí. Jako krásná hudba nebo jako cokoliv jiného velkorysého jsou i tyto byliny schopné povznést celou osobnost a zavést nás blíž k duši.

Pokud se často budíte s pocitem, že Vás  „tlačila můra“, mohu Vám skrze vybrané oleje pomoci. Pomoc člověku, který již trpí astrálním útokem, může být poskytnuta také na fyzické úrovni. Použijeme ochranný olej. Jedinečná směs, která Vám vytvoří energetickou ochranu, pomůže zbavit stresu, napětí, vyčistí auru a harmonizuje duši.

Chceme-li se očistit od různých negativních energií, naneseme Ochranný olej na bolestivá a namáhaná místa. Namazáním zesílíme auru, která bude odolnější. Negativní síla samovolně odejde z těla pryč. Vytvoří ochranu a energetický obal. Zharmonizuje tělo a vytvoří pocit bezpečí. Vše je vyrobeno z bylinek.

https://www.herbaloil.cz/

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
sobota, 23.04.2022 od 10:30 do 11:15 - Divadelní sál Ornis
Vstupné: 80 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (23.-24.04.)

Brno Lužánky

Lektor

Léčivá síla bylinek Vyrábím ochranné olejíčky, které jsou velice účinné i pro lidi bez víry. Podívejte se se na mé stránky https://www.herbaloil.cz/ budu velmi ráda . Chápání zdraví, nemoci a léčení vychází z dokonalé jednoty veškerého života. Léčivá síla bylinek je název přednášky...