Převádění přání do reality

Období současné transformace je v plném proudu proto, co si opravdu vnitřně nyní přejeme se velmi rychle i děje v praktickém životě. Jak tedy na to prakticky , aby bez tlaku a lpění nepřišel pravý opak. Jak zařadit do meditační praxe i bezstarostné převádění přání do reality, bez zbytečných obav, že to nevychází a děláme chyby. Navážu zde na minulou přednášku opět budou praktické ukázky jednoduché rady jak nezhmotňovat druhou stranu mince.

Meditace a její praktické využití v životě.

Pod pojmem meditace řadíme několik činností, z nichž řada je spojována s dosažením změněného stavu vědomí. Cílem meditace je ale zejména, kultivace mysli (její zklidnění) a získání vhledu (ať už do smyslu lidské existence a vesmíru nebo do osobních záležitostí).

Slovo meditace pochází z latinského „meditatio“, které znamená „rozjímání“.

Meditačními technikami i vizualizacemi i technikami sebeprogramovaní  a jinými duchovními i psychologickými metodami, jak pomoci sobě i  ostatním zklidnit svoji mysl, uvolnit bloky, ozdravit tělo i duši se zabývám opravdu dlouho. A ať již šamanská cesta, nebo buddhistická nebo jen Silvova metoda a principy hypnozy klasické psychologie, pracujeme vždy s podvědomím a schopnostmi naší mysli napojit se na duši, sebe sama, vnitřní učitele mnoho názvů a jedna cesta. Tak se na vás budu těšit

Doporučuji blok a tužku samozřejmě zmíním i praktické rady.

Bc. Světlana Štrajtová

Vaše vědma, kartářka, terapeutka,😊…kaučka

Ještě více o mojí práci na Fb Atlantydanka.

Email: SStrajtova@seznam.cz
Mob.: 730 176 384

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
sobota, 22.10.2022 od 11:30 do 12:15 - Klubovna 13
Vstupné: 80 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (22.-23.10.)

Brno Lužánky

Astrovíkend Zámek Litomyšl
neděle, 06.11.2022 od 12:00 do 12:45 - Knihovna
Vstupné: 80 Kč
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (05.-06.11.)

Zámek Litomyšl

Lektor

Psychoterapeutka, koučka, poradkyně,výklad karet. fb. Atlantydanka...