Šamanský buben – přítel a pomocník

Seminář – k zapůjčení a prodeji bude 50 bubnů.

Šamanský buben – přítel a pomocník

Buben provází člověka od chvíle, co se mohl nazývat člověkem. V současné době může pomáhat v každodenním obyčejném životě, slouží jako prostředek k uvolnění, zklidnění, odplavení stresu. Lidem, kteří na sobě duchovně pracují, pomáhá s přechodem do meditace, navození změněných stavů vědomí, při komunikaci s bytostmi z jiných světů.

Budeme si povídat nejen o bubnu, ale i o tom, jak začlenit spiritualitu do svého denního programu, o člověku a jeho vztazích ke své božské podstatě, k ostatním lidem i ke svému okolí. O nezbytné rovnováze v lidech i vesmíru, zodpovědnosti, šamanech, andělech strážných, karmě, duchovní cestě, vědomé přítomnosti, synchronicitách, rituálech a o všem, co vás bude zajímat. Povídání budeme prokládat bubnováním.

Naučíme se za pomoci bubnu doplňovat svoji vnitřní energii z okolního prostoru, vystupovat ze své komfortní zóny a vytvářet nové vzorce chování ku prospěchu sebe i svého okolí.

Buben nás také provede následujícími rituály (účast na nich je samozřejmě dobrovolná):

„Bubnování pro Matku Zemi“ (má tři části – podpora Matce Zemi, podpora naší vlasti, prosba za pomoc při nalezení vlastní cesty životem).

V dalším rituálu podpoříme Českého Lva – astrální bytost, která zajišťuje, aby vývoj v našem státě probíhal v souladu s vesmírným Řádem.

Rituál „Zažehnutí Boží jiskry v člověku“ je určen lidem, kteří si uvědomují duchovní stránku pozemského života a chtějí na sobě pracovat.

V rituálu „Bohyně Pramáti“ navážeme kontakt s jedním z nejstarších božstev.

Rituál „Nový začátek“ nám umožní odložit vše nepotřebné, s čím se už nechceme ve svém životě setkávat a začít vědomě pracovat na něčem novém (je dobré přijít už s konkrétním záměrem – například změna zaměstnání….)

Vstup volný v rámci vstupenky na Astrovíkend.

Ladislav Kročák – Sam Modrý Medvěd,
tel. 723 440 489,
mato@mato.cz

Účast na festivalech

Astrovíkend Zámek Litomyšl
sobota, 24.07.2021 od 13:45 do 16:30 - Horní nádvoří
Vstupné zdarma v rámci vstupenky na festival
Jiráskova 93, Záhradí, Litomyšl
Zámek Litomyšl (24.-25.07.)

Zámek Litomyšl

Astrovíkend Olomouc
sobota, 07.08.2021 od 12:30 do 16:15 - Atrium
Vstupné zdarma v rámci vstupenky na festival
Sokolská 7, Olomouc
Olomouc (07.-08.08.)
Astrovíkend Brno
sobota, 11.09.2021 od 13:00 do 16:00 - Terasa – venkovní program
Vstupné zdarma v rámci vstupenky na festival
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (11.-12.09.)

Brno Lužánky

Astrovíkend Brno
sobota, 23.04.2022 od 13:00 do 16:00 - Terasa – venkovní program
Vstupné zdarma v rámci vstupenky na festival
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (23.-24.04.)

Brno Lužánky

Lektor

Sam Modrý Medvěd – Ladislav Kročák. Seminář – k zapůjčení a prodeji bude 50 bubnů Šamanský buben – přítel a pomocník Buben provází člověka od chvíle, co se mohl nazývat člověkem. V současné době může pomáhat v každodenním obyčejném životě, slouží jako...