Silný magický rituál zaměřený na UZDRAVUJÍCÍ woodoo s participujícím Patronem SANTO NIÑO JESUS DE PRAGA v jeho „polaritě“ de Salud, tedy Pražské Jezulátko Uzdravující

Mnozí z Vás si pojem woodoo spojujete s kýčovitými horory. Není nic dál Pravdě než toto pojetí. Woodoo i v její původní domovině je náboženstvím, kultem a slouží velmi často k léčebným rituálům.

My v Santeria Bohemia, které je kultem Svatých používáme i některé „exotické“ postupy, ale pracujeme s Patrony ponejvíce z oblasti Čech Moravy a Slezka- tedy oblasti kdysi zvané Bohemia…

V Hispánské Santerii je volán do rituálů Elegua Patron Cest křižovatek přeneseně Osudu a v některých oblastech Jižní Ameriky je synkretizován s Pražským Jezulátkem, my jej považujeme za ústřední postavu „panteonu“ Santeria Bohemia.

Pražské Jezulátko Santo niňo de Praga je k vidění tedy nejen v Santeria Bohemia, ale i v originál větvích Santerie Hispánské.

Vy účastníci Astrovíkendu, kteří přijdete na mou přednášku o zdravotní magii budete mít možnost uvidět ojedinělý rituál ve stylu woodoo, tedy přes panenku zastupující konkrétního člověka.

Pokud máte zájem, aby rituál byl vykonán přímo pro Vás nebo osobu Vám blízkou, která je nemocná, ozvěte se mi předem!

Na můj email utorat@seznam.cz, kde se domluvíme na konkrétních podmínkách.

Do rituálu potřebujeme foto nemocného a volty, které jdou do panenky woodoo. Také si nemocný musí vlastnoručně napsat ORACI k Pražskému Jezulátku – Santo niňo de Salud. Text zašlu.

Pro všechny ostatní účastníky přednášky bude možnost rituálního předání žádostí o uzdravení k Santo niňo de Salud, Dr. Gregorio Hernandezi Cisnerosi- zázračný Venezuelský lékař a šamanovi Donu Nicanorovi Ochoa  „který uzdravuje a zabíjí zlé vlivy během 24 hodin“- jak zní text jeho invokace.

Zvu tedy všechny zájemce o téma léčení pomocí panenek woodoo se Santos- Svatými Patrony. Vaše šamanka Sára Ráchel

Informace k Astrovíkendu 6.a 7. 4. 2019 v Olomouci a mé přednášce na téma Zdravotní magie + rituál na léčení. www.nevia7.wbs.cz

Zveřejnil(a) Sara Rachel Bergmann dne Středa 3. dubna 2019

Účast na festivalech

Astrovíkend Olomouc
neděle, 07.04.2019 od 10:00 do 11:30
Vstupné: 80 Kč
Horní náměstí 5, Olomouc
Olomouc (06.-07.04.)

Lektor

Spirituální léčení a rituální magie. Pocházím s rodové linie žen zabývajících se spirituálním léčením a magií. I přes vrozené dispozice se celoživotně vzdělávám v oboru abych ještě účinněji a lépe mohla pomoci svým klientům s vyřešením jejich problémů v oblasti...