Vím, cítím, žiji to: Od intuice k uskutečnění díky propojení s tělem

Tělo je vědomé, moudré, posvátné – a je na čase i takto k němu přistupovat a uctívat jej. Naše fyzické tělo je nádherným nástrojem intuice i průvodcem vlastního sebeuzdravení. Pouze díky fyzickému tělu jsme také schopni přinášet svou radost, dar a talent na tuto Zem – a především je vůbec zaslechnout a rozpoznat. Jak ale na to v praktickém životě, počítaje přitom i s peněženkou a jinými praktickými aspekty? Jak se lépe rozhodovat?

Pojďme spolu prozkoumat, jak se každý můžeme se svým tělem intimněji propojit, navýšit si tak intuici, a to jednoduchými způsoby, často téměř „za chůze“. Umíme-li se sami sebe dotýkat a dát svému tělu prostor, snáze pak rozpoznáme, v čem náš dar, talent a radost spočívají. Leckdy můžeme zjištěním být i příjemně překvapeni, jak je nasnadě. Jako když si ryba najednou uvědomí, že voda, kterou stále hledala, je a vždy byla na blízku, kolem ní i v ní.

Sdílet svou tvořivost s druhými, vždy jen jeden krok za druhým, se pak stává důležitou součástí našeho vlastního zdraví, životní síly a celistvosti – neboť tím odložené části sebe sama opět pozýváme zpátky k sobě domů. Na prožitkově laděné přednášce se budeme věnovat doteku, dechu, zvuku (zvládneme i v sedě) a uvědomíme si fyzický vnitřní prostor v nás, zejména pak hrdlo, bránici a pánevní dno.

Účast na festivalech

Astrovíkend Praha
neděle, 07.10.2018 od 13:15 do 14:00 - Sál 2
Vstupné: 50 Kč
Výstaviště, Praha 7
Praha (06.-07.10.)

Praha Výstaviště Holešovice - Křižíkova fontána

Lektor

Terapeutka kraniosakrální biodynamiky, lektorka intimní jógy pro ženy a citlivá ženská průvodkyně. 1...