Zlepšení života ve všech směrech díky vědomému spojení se svým Vyšším Já

Ivet Šilhová

Předávám své zkušenosti s uzdravením, nejen fyzickým pod napojením ke svému Vyššímu Já pomocí kyvadélka.

Je to téměř 10 let, kdy jsem se poprvé napojila pomocí kyvadélka na své Vyšší Já – a žádala o odstranění příčin mých letitých úporných migrén. Metoda uzdravení je založena na SRT (Spiritual Response therapy), kde se příčiny dohledávají pomocí souboru tabulek , a následně nechávají Vyšším Já odstranit. Patogeny, jako jsou parazité, plísně,atd… které potíže způsobují, nejsou příčinou, ale důvodem potíží. Programy (moc a manipulace, sebetrestání atd..) v podstatě velkou částí ovládají naše těla, a je třeba je odhalit, a odstraňovat. Na seminářích, které pořádám, vedu účastníky k čistému napojení,dobrému kladení otázek, a celkově jak komunikovat se svým Vyšším Já. Výsledky jsou velmi dobré, lidé se uzdravují z letitých potíží. Tak jako to bylo u mne (astma, alergie, migrény).

Info najdete na stránkách www.macrame-ivet.cz – Vědomé spojení se svým Vyšším Já. Skupina na fb (má téměř 15 tisíc členů) nese stejný název. Videa na youtube (amatérská 🙂 ,kanál Ivet Silhova – lidé píší, volají, že na jejich základě se zbavily všemožných potíží. Tak i ty videa snad mají smysl.

Účast na festivalech

Astrovíkend Brno
neděle, 28.04.2024 od 14:00 do 14:45 - Baletní sál
Vstupné: 80 Kč
Lidická 50, Brno-střed-Černá Pole
Brno (27.-28.04.)

Brno Lužánky

Lektor

Ivet Šilhová
Předávám své zkušenosti s uzdravením, nejen fyzickým pod napojením ke svému Vyššímu Já pomocí kyvadélka. Je to téměř 10 let, kdy jsem se poprvé napojila pomocí kyvadélka na své Vyšší Já – a žádala o odstranění příčin mých letitých úporných...