Hotel KALIMETA

Unikátní kruhová stavba hotelu a hudební restaurace KALIMETA je umístěna nad obcí Kuroslepy (okres Třebíč, kraj Vysočina). Je obklopena lesy národní přírodní památky – přírodní rezervace Údolí soutoku řek Oslavy a Chvojnice. Od Brna je vzdálen cca. 38 km.

Po kulturním či vzdělávacím programu nabízí okolní příroda desítky pozoruhodností jako hrady, zámky, zříceniny, památky, stepy, atd.

Vaše pohodlí a zejména klidný spánek je pro nás klíčový. Proto jsme hotel KALIMETA vybavili tím nejlepším pro zdravý a pohodlný spánek. Též se můžete těšit na krásné výhledy z hotelových pokojů do daleké krajiny a na lesy přírodní rezervace soutoku řek Oslavy a Chvojnice. Krásným zážitkem jsou zejména východy a západy Slunce na střešní terase.

Na dřevěném lamelovém roštu jsou uloženy špičkové italské zdravovní matrace Magniflex, které nesou certifikaci „Zdravotní produkt první kategorie“. Jsou 18 cm vysoké, mají potah z bambusových vláken, jádro složené z 12 cm studené pěny a 4 cm paměťové pěny. Matrace zajišťují optimální podložení Vašeho těla při spánku.

Každý pokoj obsahuje kompletní sociální zařízení obložené krásnými Španělskými obklady Pamesa, vybavené ručně vyřezávanými dřevěnými „Slunečními“ zrcadly s LED osvětlením.

V každém pokoji najdete pracovní stůl s pohodlnou židlí pro Vaši příjemnou tvůrčí práci. Pokoje jsou vybaveny rychlým připojením k internetu WI-FI i LAN a LED televizorem, který lze využít jako druhý monitor k laptopu.

Adresa: Kuroslepy 96, 675 75 Kuroslepy

Telefon: 602 100 108

Email: kalimeta@kalimeta.cz

Webové stránky: https://www.kalimeta.cz/hotel