Ubytovna Marie

Vítejte na stránkách ubytovny Marie – ubytování Olomouc. Ubytovna vám nabízí kvalitní ubytování ve 27 dvoulůžkových a 3 třílůžkových pokojích s celkovou ubytovací kapacitou 63 lůžek.

Ubytovna Marie vám nabízí jedinečné spojení levného ubytování s atraktivní lokací historického města Olomouc.

Pokoje ubytovny jsou vybaveny novým nábytkem, včetně lednice a telefonu. Hostům je na pokoji k dispozici bezplatné WiFi připojení k internetu a TV (za poplatek). Na každém ze čtyř nadzemních podlaží jsou samostatné sprchy a toalety. V suterénu ubytovny je umístěna společenská místnost s velkoplošnou televizí, prádelna, sprchy, WC a kuchyň s jídelnou, kde si mohou ubytovaní připravit v mikrovlnných troubách nebo na sporácích jídlo po celý den. Ve vstupu do objektu je nainstalován veřejný telefonní automat. Mimo kuřárny na balkonech je celá ubytovna přísně nekuřácká.

Recepce je v provozu od 7:00 do 20:00 hod. Ubytováváme v pracovní dny od 14:00 do 20:00 hod, jinak dle předchozí domluvy.

Doufáme, že vás naše nabídka přesvědčí a vy se u nás brzy ubytujete…

Kudy k nám: Tramvaj od autobusového nádraží: jede číslo  4. Od vlakového nádraží směr do centra jede číslo 2, 4, 6. Je to první zastávka U Bystřičky. Před mostem odbočíte do leva  a asi po 5 minut chůze je ubytovna.

Adresa: Tř. Svobody 41, Olomouc, 772 00

Telefon: 585 220 220 / 725 119 141

Cena: cca. 150 Kč / osoba / noc

Email: recepce@ubytovnamarie.cz

Webové stránky: http://www.ubytovnamarie.cz/