Almaterra superfoods s.r.o.

Sami jsme nadšenci pro kvalitní, zdravou a chutnou stravu a s našimi produkty máme velice dobré dlouholeté zkušenosti. O ně se s Vámi chceme podělit, a současně Vám zprostředkovat to, co nám zachutnalo a přesvědčilo nás, že opravdu stojí za to.

Jsme si jisti, že ochutnáte a už neodoláte 🙂 Proto v rámci prodeje realizujeme také ochutnávkové propagační akce, kde máme možnost Vám osobně přiblížit, k čemu jsou naše produkty dobré, a také zjistit, co vlastně máte rádi a potřebujete Vy.

Víme, co jíme – a abyste to věděli i Vy, ke každému produktu Vám přiložíme malý informační leták o tom, co za rostlinu to vlastně je, k čemu je dobrá a jak ji můžete konzumovat. Pokud chcete šetřit lesy a stačí Vám najít si příslušný letáček na našich stránkách, napište nám to, prosím, do objednávky.

Veškeré naše produkty Vám nabízíme kromě malých balení také v 1kg baleních, aby pro Vás byly cenově dostupnější a mohli jste si je vychutnávat dlouhodobě.

A aby se naše produkty dobře prodávaly i našim obchodním partnerům, poskytneme jim při prodeji nadstandardní podporu – marketingové materiály na míru, vzorky, ochutnávkové a promo akce, prodejcům v Praze můžeme nabídnout komisní prodej, a samozřejmě hlavně přátelský a osobní přístup.

Děkujeme Vám za přízeň – svým zájmem dáváte našemu činění smysl 🙂

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: