Antonín Javora

Kvantové opravy v praxi

Největší bohatství je klid a pokoj v duši a zdraví. Chcete vědět jak zkvalitnit váš život? Pomoci vám mohou kvantové opravy v praxi. Kvantové techniky neléčí následky. Touto metodou se zjišťuje a odstraňuje pravá příčina potíží, ať se již týkají zdraví, psychiky, vztahů či financí, a tím se potíže rozpustí. Musíte jen mít snahu problém odstranit a věřit…

KVANTOVÉ OPRAVY

Co to vlastně je a jak to funguje?

Uvedu příklad:

Vzpomeňte si, co jste zažili v poslední době. Většinou si lidé vzpomenou, co je potkalo nepříjemného, co se jim nelíbí. Je to proto, že si uloží s tím prožitkem spojenou negativní emoci. A když jim to něco nebo někdo připomene, ona emoce se projeví, a s ní i možné komplikace včetně nemocí.

Je to jako plachta na plotu. Pokud máme obyčejný plot a fouká vítr, nic se neděje. Když ale napneme na tento plot plachtu, vítr se má do čeho opřít a může s tím plotem zatřást. Máme to tak nastaveno. Ovšem pomocí kvantových oprav to jde velmi snadno změnit. Následky pak rychle odezní. Sundáváme plachtu z plotu.

Ano, ten zážitek tam zůstane, ale už nám přestane vadit. Ta emoce k němu zmizí. Je to ten pocit. To NIC, které vlastně ovládá naše životy. Možná jste slyšeli, že EMOCE JSOU NEMOCE.

Kvantovými opravami se opravují také vzorečky převzaté od rodičů nebo různé bloky, které nás omezují. Ve zdraví, partnerství, finanční sféře nebo všude, kde Vás napadne. Mám osobní zkušenost, že tyto bloky nelze překonat ani silnou vůlí. Každý jsme originál a máme svoje osobité nastavení, na základě kterého se rozhodujeme, jaký život budeme žít.

A protože nemohu být u Vás všech pořád, abych Vám opravil, co je třeba, rád Vás to naučím. Pořádám výukové semináře, kde učím, jak si pomoci ode všeho, co nás v životě trápí.

Koho to můžu naučit?

Každého, kdo splňuje 3 základní podmínky. Měl by:

  1. komunikovat v češtině
  2. být duševně zdráv
  3. chtít se to naučit

Co nabízím?

Zájemce naučím dohledat příčiny daného problému a odblokovat je.
Má to určitá pravidla, která umožní, že Vám to bude fungovat taky, pokud je dodržíte. Na semináři získáte účinný prostředek, který Vám umožní upravit si život, zdraví, finance… podle svých představ.

Co je k tomu potřeba?

Trochu času, za víkend se to dá stihnout.

A hlavně chuť něco v životě změnit.

Mám takovou vizi, že čím víc lidí bude tuto techniku používat, tím tu bude lépe. Raději potkávám lidi, kteří jsou v pohodě, zdraví, plní energie.

Pokud se chcete takovou cestou vydat, rád Vám ukáži, jak na to.

Na spolupráci se těší
Antonín Javora

Kvantové opravy v praxi

Největší bohatství je klid a pokoj v duši a zdraví. Chcete vědět jak zkvalitnit váš život? Pomoci vám mohou kvantové opravy v praxi. Kvantové techniky neléčí následky. Touto metodou se zjišťuje a odstraňuje pravá příčina potíží, ať se již týkají zdraví, psychiky,...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: