Astroložka Kateřina Schlosserová

Astroporadna Kateřiny Schlosserové

Nově budu měřit návštěvníkům zdravotní stav na přístroji Rofes k Astrokonzultacím. Více o přístroji ZDE: WWW.OZDRAVOVNA.INFO

Astrologická činnost, vytváření horoskopů, astrokonzultace.

Astroložka Kateřina Schlosserová vytváří horoskopy již 20 let. Studovala u 8 našich předních astrologů. Vytváří horoskopy na dálku do ČR i celé EU, i formou krásných knížek. Zejména Horoskopy osobní, roční, partnerské horoskopy. Výběr povolání i pro dospělé. Roční a finanční horoskopy. Horoskopy a kalendáře početí.

Astrologii se zabývám 28 let, z toho 21 let provozuji Astrologickou praxi jako astroložka. Abych co nejlépe porozuměla astrologii a výkladu horoskopu, tak jsem si nechala udělat svůj osobní horoskop od několika renomovaných astrologů, abych poznala styl jejich práce.

Stále se vzdělávám dále, Studovala jsem na 3  astrologických  školách (Stříbný-Bohuslav, Mgr. Prokešová, Turnovský-Lukášková). Současně jsem  studovala Partnerskou astrologii na všech 3 školách. Partnerská astrologie mé klientky a ženy obecně velmi zajímá. Také jsem absolvovala Kurz Prognostické astrologie u Antonína Baudyše a u JUDr. Kubíka.

Astrologii a prohloubení znalostí se věnuji několik hodin denně. Astrologie je o zkušenostech, a já čerpám zkušenosti jako astroložka u několika astrologů, kteří zase čerpali vědomosti staré tisíce let svých předchůdců, a přidávám i své nové poznatky, a výsledek je pak fascinující!

Peníze v horoskopu aneb Budeme chudí či bohatí

Každý má ve svém horoskopu zakódováno, jestli bude chudý či bohatý. V horoskopu je přesně vidět z jakých oborů bude mít zrozenec nejvyšší příjmy, nejen z jakých profesí, ale i od jakých typů lidí, ale i od jakých lidí hrozí...
Číst více

Naši milenci a manželé v horoskopu

Ateliér krásy a zdraví Kateřiny Schlosserové Astroporadna Kateřiny Schlosserové tel.: (+420) 603 237 166         

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: