Bára Lýdie Sládková

Jmenuji se Bára Lýdie Sládková, pocházím z Kostelce nad Orlicí, z malého městečka v podhůří Orlických hor.

Maluji terapeutické obrazy a mandaly, miluji tóny tibetských mís a zvonkoher. Skrze svou tvorbu předávám dál objevenou moudrost.

Největší rozkvět mých dovedností šel ruku v ruce s mým hledáním sebe sama. Díky Rance Tučkové a kartám Osho zen tarot jsem se rozhodla vzít svůj život do vlastních rukou a tvrdou prací na sobě, krůček po krůčku, jsem dokázala zbavit své ego vlády nad mým životem. Objevila jsem Boha a také nevyčerpatelný zdroj Božské energie ve svém nitru = Lásku.

Přeji každému pocítit Boží přítomnost uvnitř sebe sama. Zjistila jsem, že hudbou je možné pomoci všem, kteří mé nabídky využijí a ponoří se do láskyplných tónů na mých koncertech či při terapiích.

Poznala jsem, že zvuk tibetských mís má neuvěřitelné účinky na stav duše i na celý lidský organismus. S jeho pomocí šetrně uvolňuji dlouhodobé emociální blokády, změkčuji letité zatvrdliny fyzického charakteru, harmonizuji jednotlivé orgány, u posluchačů dochází ke změnám na buněčné úrovni.  To vše je možné díky vysokým vibracím, které mísy vydávají. Zlo má vibrace velmi nízké, proto je těmito zvuky vypuzováno z nitra člověka ven. Při  osobních terapiích i při koncertech  se rozvibrovává každá buňka v těle, čímž začne samovolně vylučovat hrubé energie. Pomocí své intuice poznám, kde je potřeba hlubší zásah, či kde stačí energie pouze jemně doladit.

Také obrazy, které vytvářím, se hluboce dotýkají nitra každého člověka, který  svolí a nechá  se prostoupit tvary a barevnými vibracemi. Jejich blahodárný vliv mě neustále překvapuje.

Při koncertech, terapiích i při malování obrazů vždy tvořím ze svého srdce. Nechávám Boha skrze sebe, tóny a barvy proudit do míst, kde je potřeba.

Těším se na Vás

Bára Lýdie

Božská láska hudby duše

Muzikoterapeutický koncert na tibetské mísy a zvonkohry.         

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: