Bc. Jana Heidenreichová

Mandaly na papír, hedvábí, ručně kreslené kalendáře, tašky s potiskem, záložky, obrázky, zentangle

Zabývám se
– kreslením osobních mandal pastelkami – klasické mandaly
– kreslením osobních mandal na hedvábí
– Zentangle a energie zvířat v mandale
– automatická kresba
– kreslení a vydávání kalendářů
– kreslení různých motivů na hedvábí
– kreslím a vydávám omalovánky – pro dospělé, pro děti, zentanglové
– psané mandaly – vydávám též tzv. „písánky“ – sešity pro psaní mandal
– individuální terapie Kineziologie One Brain

V Milovicích působí jako kinezioložka, umělkyně a badatelka lidské duše. Pravidelně organizuje kurzy a workshopy mandal pro děti i dospělé formou kreslení, metodou Zentangle a nebo na hedvábné vitráže. S mandalou pracuje i u klientů v rámci Kineziologie One Brain, kdy se snaží propojit dvě metody s cílem podpořit člověka tak, aby získal sílu a sebevědomí k uzdravení a svobodě. Je autorkou mnoha ručně kreslených omalovánek, mandal, obrázků na hedvábí, triček, tašek, kalendářů či záložek do knížek.

Kreslení mandal je tím nejjednodušším způsobem, jak nalézt cestu pro změny ve svém životě. Pro děti mají mandaly stejný význam jako pro dospělé. I ony potřebují uklidnění a harmonii. Proto pořádám semináře, na kterých dospělé i děti učím, jak nakreslit mandalu, jak jí porozumět a číst a hlavně, jak využít její léčivý a relaxační účinek.

Pokud naše emoce už nezvládneme sami, můžeme využít metodu Kineziologie One Brain. Pomáhá nám změnit negativní obraz sebe sama, vyléčit jak fyzické potíže – bolesti, nemoci, poruchy imunity, tak psychické – vztahy k lidem, k sobě, strachy, fobie. S Kineziologií to nemusí být zápas, ale jemná a účinná pomoc. Získáme tak dost sebevědomí a energie, abychom mohli přeměnit naši planetu na místo, kde by se nám krásně žilo.

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: