Buben štěstí

Buben štěstí je prakticky pro kohokoli… Přijďte si vyzkoušet, který bude pro VÁS ten nej… lávový, ručně malovaný, alikvontní, umělecký…opravdu bude z čeho vybírat.

Buben je laděn tak, aby bylo snadné na něj hrát, a to i s minimálním hudebním vzděláním. Je velmi odolný a je téměř nemožné ho poškodit.

Pokud si zakoupíte náš nástroj a použijete ho v některém svém vystoupení, pošlete nám prosím video pro náš kanál na YouTube – dostanete další buben zdarma!

Skvělé ohlasy dostáváme od rodičů a ze školek. Děti dokážou hrát na buben hodiny a nepřestává je to bavit. Postavení tónu na bubínku jsme vybírali právě s ohledem na děti, a tak se dokážou s nástrojem rychle sladit a hrát na něj bez problémů od první minuty. Lidé, kteří jsou nakloněni metodám harmonizování těla pomocí vibrací, tyto nástroje s oblibou používají. Zvuk bubínku dokáže vykouzlit povznášející atmosféru při masáži, relaxaci, muzikoterapii apod. Je dokonalým nástrojem pro zvukovou terapii. Kouzlo spočívá v tom, že při vnímání vibrací tohoto nástroje se člověk dostává do stavu spokojenosti, kde neexistuje žádný odpor a tím se ozdravuje na těle i duchu. Buben také navozuje úžasnou atmosféru při meditacích a relaxacích. Člověk se dokáže rychle vnořit do ticha nitra, odpoutat se od neustálého přemýšlení a odpočívat v lůně prostého bytí. Je možné ho používat i při cvičení Jógy – živá hudba naplněná příjemnými tóny vytváří intenzivní zážitek.

Síla zvuku – zvukoterapeutická meditace

Bubínky štěstí Jak silné je působení zvuku? Co vše zvuk dokáže? Jak působí na psychiku člověka? www.bubenstesti.cz         

Intuitivní malování obrazů – workshop

Přijďte si vyzkoušet, jak to funguje! www.bubenstesti.cz Vladimir. 773495001         

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: