Celestýna Freimann Chaunová

Zakladatelka Nutritariánské ŠKOLY

Vystoupí v sobotu 25. ledna ve 15.00–16.30 s přednáškou Předkřesťanská evropská spiritualita dnes

  • Jak těžit ze starodávné moudrosti našich pohanských předků
  • Kolo roku jako možný zdroj síly a nekonečné inspirace
  • Představení konceptu citlivé kuchyně
  • Pohanství v popkultuře

Představí také svoji novou knihu – Vědomý rok a citlivá kuchyně, kterou si budete moci zakoupit během odpolední autogramiády v Lužánkách.

Zdravím Vás, jmenuji se Celestýna Freimann Chaunová. Ještě před pár lety jsem byla velice nemocná, nešťastná a tlustá. Trpěla jsem všemi možnými chorobami, které každá zvlášť nebyla nijak závažná, ale všechny dohromady mě hodně trápily. Střídavě se vracely a stále opakovaly. Nazvěme to chronickým systémovým zánětem. Tu angína, tu zánět spojivek, pak chřipka, zánět nosohltanu, prekanceróza děložního čípku, velice časté, zdánlivě bezdůvodné, křeče v břiše, plíseň mezi prsty, zánět dělohy, průjmy, zácpy, zánět močového měchýře, neustálá únava, nepravidelná bolestivá menstruace, klinická deprese a do toho všeho ten příšerný znovu a znovu se objevující extrémně svědivý atopický ekzém! Byl to jeden velký kolotoč neštěstí. Běhala jsem od odborníka k odborníkovi a vždy léčila jen důsledky. Navíc u každé nemoci zvlášť. Antibiotika klidně 8x za rok – žádný problém! Angína skoro každý měsíc! A když se vyřešila jedna nemoc, vzápětí nastoupila další. Už jsem nemohla. Ve svých jednadvaceti letech jsem byla na odpis.

Poznáváte se?

Co mě zachránilo? Ó ano, nutritariánství 🙂

A Nutritariánskou ŠKOLU jsem založila proto, abych Vám skrze ni mohla pomáhat uzdravovat Vaše tělo i mysl stejnými cestami, které pomohly mně. V této chvíli pracuji na své knize Vědomý rok a citlivá kuchyně, kterou představím na Astrovíkendu v Brně 25. ledna v 15 h.

Do té doby Vám mohu nabídnout Nutri-Coaching jenž zahrnuje nutritariánské jídelníčky na míru. O něj se můžete příhlásit ZDE

Mým cílem je spolu s Vámi vytvářet společenství šťastných, zdravých, duchovně se rozvíjejících lidí.

CÍTÍTE SE UNAVENÍ, NEZDRAVÍ, TĚŽCÍ A BEZ NÁLADY? Nutritariánská ŠKOLA si dává za cíl pomáhat právě Vám!

Ráda bych Vám řekla, že jsem se ve svých začátcích cítila pravděpodobně úplně stejně jako teď Vy. Můj osobní příběh si můžete přečíst  ZDE. Už se tak ale necítím, a proto ráda předávám lidem vše, co jsem se za roky své praxe naučila. Díky na mikroživiny bohaté stravě jsem si totiž vybudovala SUPERIMUNITU a můžu Vám říct, že z toho těžím každý nový den. Protože jak ráda říkám.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍM PŘEDOKLADEM DOBRÝCH DNŮ JE DOBRÉ ZDRAVÍ.

Předkřesťanská evropská spiritualita dnes

Zakladatelka Nutritariánské ŠKOLY http://nutriskola.mozello.cz, https://www.facebook.com/vedomyrok/ JAK TĚŽIT ZE STARODÁVNÉ MOUDROSTI NAŠICH POHANSKÝCH PŘEDKŮ KOLO ROKU JAKO MOŽNÝ ZDROJ SÍLY A NEKONEČNÉ INSPIRACE PŘEDSTAVENÍ KONCEPTU CITLIVÉ KUCHYNĚ POHANSTVÍ V POPKULTUŘE Představí také svoji novou knihu – Vědomý rok a citlivá kuchyně, kterou si budete moci...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: