Chris Seraphie

Fractal People s.r.o.

Techniky pro rozvoj těla, mysli i vědomí z různých koutů světa? Chris má za sebou studia i praxi ve 13 zemích Evropy i Ásie a s radostí říká, že hlavním smyslem jejího života je vzdělávat druhé, jak si sami mohou pomoci ve svých osobních i pracovních životních výzvách na základě technik z holistického osobního rozvoje.

Chris žila 8 měsíců na Bali v Indonésii, kde se se stala léčitelkou ve vesnici Serangan, kde prošla šamanskou praxí a denně pracovala s místními obyvateli. Zde založila projekt Andělé Bali.

Její firma Fractal People trénuje druhé v sebekoučinku, biohackingu a rozvoji holistickou cestou. Jedinečnost kurzů a osobních tréninků je v tom, že se jedná o zážitkové vzdělávání s uměleckým přesahem, kdy propojujeme vědecký přístup a moudrost východu.

a naučí vás:

  • jak zharmonizovat tělo, mysl i energii
  • jak rozšiřovat vědomí a ztlumit mysl
  • jak si vyladit emoce a přestat si brát věci osobně
  • jak vyladit svou imunitu a zpracovat cbronická onemocnění či alergie
  • jak si přenastavit rodové vzorce aj.
  • jak kvantovat realitu a jak pracovat s biotronikou aj.

Kakaová ceremonie

Přijďte vyladit svou energii a napojte se na svůj potenciál pomocí ceremonie s posvátným léčivým kakaem, které otevírá srdce. Kakaová ceremonie – záměrem této ceremonie je kvantový skok vytvořený pomoci meditační techniky. https://www.facebook.com/fractalpeople https://www.fractalpeople.cz/         

Neuroimunita

Workshop Neuroimunita – souvislosti mezi myšlenkami, emocemi, hormony, imunitou a jak to vyladit. Zaměříme se i na onemocnění imunity tentokrát zejména alergie. https://www.facebook.com/fractalpeople https://www.fractalpeople.cz/         

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: