Eva Marie Horáková

Reflexologie rukou i chodidel. Etikoterapie. Reflexologie lymfy a různé úhly pohledu na tuto masáž.

Jsem vystudovaná fyzioterapeutka a nyní nadšeně pracuji a také vyučuji Reflexologii společně s Etikoterapií.

A čím více a déle se těmto oborům věnuji, tím stále více objevuji další možnosti a souvislosti v péči o zdraví právě přes tyto obory.

Už mi není 20 let a 25 mi také bylo…. A tak jako každý z nás, i já „jsem jedinečná bytost s vlastní cestou hodnou následování „ = tato slova jsem si vypůjčila od Louise Hay, protože s nimi souhlasím.

Výuka mne stále baví a také vím, že je toho opravdu hodně, co mohu nabídnout. Nejen na kurzech, ale také při osobní konzultaci a v neposlední řadě i na přednáškách a prezentacích.

S Reflexologií žiji více jak 30 let a od roku 1992 ji učím. Takže mými kurzy prošla pěkná řádka lidiček. Ale protože jsem si nikdy neukládala záznamy, přesný počet už nezjistím. Ale to vůbec není důležité.

K Reflexologii jsem si v roce 1996 přidala Etikoterapii, protože jsem přesvědčená, že všichni se potřebujeme nejen uzdravit, ale také vědět, proč jsme vlastně onemocněli. Protože žádná nemoc, žádný zdravotní problém tu není zbytečně a všechno má své logické vysvětlení.

A ti, co hledají možnosti, je vždy najdou. A ti, co hledají výmluvy, proč to nejde, ti nikdy řešení (což vlastně znamená uzdravení) nenajdou. Je to až tak jednoduché, ale to také neznamená, že je to vždy lehké.

A MOHU VÁM PROZRADIT, ŽE SKORO VŠE, CO UČÍM, JSEM SI OSAHALA NA VLASTNÍ KŮŽI.

I proto vím, a jsem přesvědčená, že mohu pomoci opravdu hodně, pokud ten, který má potíže, je ochoten se sám podílet na svém uzdravení.

A moje poslední specialita v Reflexologii je: REFLEXNÍ MASÁŽ LYMFATICKÉHO SYSTÉMU TĚLA NA CHODIDLECH A RUKOU.

Reflexologie rukou, chodidel a lymfy

Reflexologii rukou i chodidel, už spousta lidí zná, proto hlavně představím Reflexologii lymfy a různé úhly pohledu na tuto masáž.  Tuto skvělou účinnou reflexní masáž zvládne každý laik. Je jednoduchá a má úžasné výsledky, jen je potřeba dodržovat určité postupy....
Číst více

Reflexologie ruky – přednáška s výukou (workshop)

Reflexologií ruky se zabývá málo profesionálů, a co víc, ještě méně profesionálů reflexologii rukou také učí. Takže všechny zájemce seznámím s Reflexologií rukou, protože ruce máme vždy po ruce a můžeme se také masírovat sami, když žádná cizí ruka není k dispozici…...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: