Hanka Takácsová Kubátová

Výklad andělskými kartami. Psychoterapie – odblokování, regresní terapie. Harmonizace a čištění čakrového systému a další…

Už od dětství jsem se setkávala s tím, že za mnou chodili ostatní lidé, včetně párů a svěřovali mi své trable a trápení. Často se mi podařilo s nimi rozmlouvat tak, že se jejich situace vyjasnila nebo zlepšila. Asi v 18 letech jsem docházela několik měsíců k psychologovi, který mě zasvětil do tajů psychologie. Nakonec jsem si uvědomila, že jsem schopna odkrývat zdroj problémů, se kterými ke mě ostatní chodívali a dodnes chodívají.

S kartami jsem se setkala v 17 letech, kdy jsem byla u výkladů své známé a vždy jsem na otázky tázajících se klientů znala odpověď dříve, než byly karty vyloženy. Karty jsem si půjčila zkusila své první výklady. Úspěšně a tak jsem se postupně začala kartami zabývat, tehdy vše začalo různými tarotovými kartami. Také se mi zobrazují různé obrazy toho, jak se bude situace vyvíjet, nebo vidím jakýmsi vnitřním zrakem, co se bude dít v životě různých lidí.

Začínala jsem s tarotem, jak jsem již napsala, se kterým jsem pracovala nějakou dobu, až se mi do rukou dostaly první andělské karty od Doreen Virtue „Pozemští Andělé“. Postupně jsem si začala pořizovat i knihy od Doreen a jiné další karty, začala jsem se zajímat o komunikaci s Anděly a vesmírem, až jsem najednou s nimi pracovala a vykládala různým lidem.

Postupem času jsem začala studovat i jiné knihy, které se týkaly především psychologie. Moje učení se rozšiřovalo dále, postupně jsem se učila o vesmírných a přírodních zákonech, o duši, podvědomí a dalších věcech s tím vším souvisejících. Pochopila jsem vazby, a že vše se vším souvisí. Komunikovala jsem a komunikuji dodnes s různými terapeuty, duchovními učiteli a obyčejnými lidmi. Všichni mě obohatili a obohacují a všichni dohromady mají zásluhu na mém rozvoji v mém poslání. Jak jsem již psala, opravdu všechno se vším souvisí. Často, když dostanu položenou otázku, na ni vím odpověď dopředu, přesto využívám poselství, která dostávám jak při pomoci a využití karet, tak přímo, jak je vnímám svým vnitřním cítěním.

Co všechno nabízím?

  • Výklad andělskými kartami
  • Psychoterapie – odblokování, regresní terapie
  • Harmonizace a čištění čakrového systému
  • Čištění domů i lidí od duší, cizích energií, nastavení ochrany a světelných energií
  • Čištění od negativních energií a prokletí na duši
  • Meditace, semináře, školičky

Nesvobodné duše kolem nás i v nás

7       

Zbloudilé duše kolem nás i v nás

Zbloudilé duše kolem nás i v nás. Jak se tyto duše projevují, co nám způsobují, plány duší a duše zvířátek. Uvedení knihy – Kniha proměny života. Metodický průvodce, jak krok za krokem proměnit život do lásky, radosti a hojnosti. Konkrétní metody...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: