Helen Stanku

Kdo jsem?

Pro lidi jako jsem já se zažily výrazy , jako kartářka, vědma, někdo v tom vidí čáry a tak řekne čarodějka a já se spíše vnímám, jako takovou první pomoc pro bolavé dušičky, ale také člověka, který dokáže jasně říct co příjde.

Co je podstatou mé práce ?

Snad každý člověk někdy stojí v životě na rozcestí a vlastně neví kudy kam. Co bude dál a lidé se bojí neznáma. A málo kdo chce, aby se o jeho problémech šuškalo v okolí. Mí klienti sdílejí své starosti se mnou a přicházejí si pro radu.

Čím je zaujmu?

Kdysi mě oslovila jedna stará bulharská vědma a řekla mi , že mám jejich oči a patřím k nim, čili k ženám, které znají a vědí. Jsem rychlá a mé věštby se plní. Dovedu se velmi přesně, někdy až do udivujících detailů vcítit. Nedokážu vysvětlit to poznání, které mi přichází intuitivně. A lidem umím sdělit pravdu, aniž by je to srazilo. Naopak.

Minulý měsíc jsem třeba pomohla jedné paní s jejím trápením a je až neuvěřitelné, jak to funguje. S paní se rozešel její přítel a ona chtěla vědět, jestli se k sobě znovu vrátí. To v kartách neměla, zato tam mněla velmi rychle nový vztah. A opravdu za tři dny (!) se potkala s panem Božským a dle všeho i karet to vypadá, že jim to vydrží. I moje věštba pomohla překonat těžké období.

A čím ještě pomohu?

Součástí mé práce je i energoterapie. Čili dokážu lidem dodat potřebnou energii a životní sílu, aby snáze a s větším klidem zvládali své záležitosti. Pozná se to podle toho že ke mne lidé přicházejí vyčerpaní a zvadlí a odcházejí usměvaví, pohodoví a jako na obláčku. Takto dokážu fungovat i na dálku a je na každém, aby si zvolil jakou formou chce mé služby využívat.

A jak to věštění vlastně funguje ?

A to je něco, co přesně nikdo neví. Existuje o tom pár teorií. Já bych to ze své praxe viděla na vnímavost vůči energiím. Schopnost je vycítit a vnímat a posléze přetransformovat skrze jakékoliv orákulum do lidské řeči. Ze své praxe mám vypozorováno, že orákula fungují na základě synchronicity. Například vykládací karty nesou rozličné druhy energií. Člověk si přitáhne neomylně právě ty, na jejihž vlně pluje právě on. A jistě nebudu první, kdo věří, že to funguje. I v bibli se píše o třech králích, mázích, čili lidech citlivých a vnímavých na energie, které král Herodes poslal nalézt dítě, jež mělo předpovězeno, být pro Herda hrozbou. Král Artuš měl svého Merlina. A francouzská královna Kateřina Medičejská svého Nostradama. A tak bych mohla pokračovat.

Nebojte se na mě obrátit se svými problémy. Tak, jako mnoha dalším lidem, ráda pomohu i vám. Hledám vždy cestu k tomu, abych pomohla dosáhnout vašich met.

Vědma probouzející intuici

Mohu poodhalit závoj budoucnosti. Probrat vztahové otázky i cesty vašeho osudu. Poradit jak získat to, po čem toužíte. Nejdříve se však podívám, jestli tyto sny nejsou chimérou a jestli je to vaše cesta, nebo jenom ztráta času.

Mohu pomocí automatické kresby zdiagnostikovat stav všeho toho, co ve svém součtu udává vás a to čím si procházíte. Pomohu odsunout energetické bloky a znovu nastolit harmonický stav.
Duchovní průvodci

Znáte své duchovní průvodce?

Můžeme se snimi seznámit.

Lidová magie

Mohu poradit drobné rituály lidové magie našich babiček přímo pro vás a vaši momentální potřebu. Poradím které bylinky vysadit na zahrádce a které nesmí chybět doma a proč.

Už jste si nechali věšit z křišťálové koule?

Z tarotvých karet, mariášových, z run? Mohu vás tyto dovednosti naučit.

Posílení šestého smyslu

Cesta k vlastní duši, ke svému já, k tomu, když najednou víte, vnímáte, cítíte a řídíte se neomylným kompasem poznání, jemuž se naučíte důvěřovat. Provede vás peřejemi a navede na cestu k cílům, s kterými se vaše duše narodila. V momentě jejich zapomnění lidé upadají do bezcílné šedi a pouze přežívají.

Věci chodí, jak mají. Aktivace vyšší intuice v mém provedení je práce se specifickým typem energií, kde otevírám více vrstev a s těmi pracuji. Napojení na duši – tak bych tomu řekla, je to, co člověka probouzí a duše je element, který člověka vede. Tak laskavě i pevně, jak je to jen možné, když se spojuje božská podstata s lidským hrubohmotným tvorem v nás…

U každého to způsobí jinou startovní směs s jiným systémem odpalování. Je to však božsky nádherné… najednou přestáváte stát, přežívat, ale cosi vás vytrhává z průměrnosti a vy jdete…. pokud je to vaše cesta, pak se potkáme i my.

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: