Ilona Regina

Mé jméno je Ilona Regina a zabývám se astrologií, numerologií, výkladem tarotových karet, automatickou kresbou a kyvadlem. Můžete mi zavolat a obrátit se na mě kdykoliv potřebujete poradit a já pomocí energetického napojení se na Vás, na Vaši duši a Vaše podvědomí Vám řeknu, v jakém životním období se nacházíte, co Vás čeká a dále, čeho, čemu a komu se máme vyhnout či vyvarovat.

Dozvíte se, co je dobré naopak podpořit, kde a kdy Vám bude přát štěstí. Ptát se můžete na všechny oblasti, které Vás zajímají, jestliže něco nebo někoho řešíte, když se nemůžete rozhodnout, či když Vás něco nebo někdo trápí a sužuje. Pomohu Vám ve všech životních oblastech, jako jsou vztahy, zdraví, peníze, majetek, děti, emoce, láska, Vaše karma, minulé životy, kariéra, přátelé, kamarádi a stejně tak i Vaše Vaše vlohy a talenty, ale i slabé stránky.

Společně posoudíme Vaši situaci, a já Vám poradím, co je vhodné udělat proto, abyste prožívali svůj život naplno a byli jste obklopeni štěstím, pohodou, láskou, blahobytem a spokojeností. Specializuji se na zdraví, kdy Vám řeknu, k jakým nemocem máte dispozice a jak lze předejít možným onemocněním, či jak už vzniklé potíže řešit. Pomocí náhledu do Vašich minulých životů Vám objasním příčinu Vašich nynějších potíží a obtíží.

Astrologií a numerologií se zabývám od dob, kam až sahá moje paměť, to jest od dob ranného mládí, kdy mě již v této době přitahovaly a lákaly věci tajemné a záhadné. Měla jsem již tehdy touhu hledat hlubší smysl života, touhu znát odpovědi na nekonečné otázky typu „proč“ a „jak“. A právě esoterické vědy jako je astrologie, numerologie a karty mi dokázali dát jednoznačné a přímé odpovědi.

Karmická a vztahová astrologie

Vztahy, láska a partnerství v horoskopu a v datu narození aneb: karmická, vztahová astrologie. Pro každého účastníka malé překvapení!          

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: