Jaroslav Grűnwald

Láskyplný šťastný a spokojený život je nezcizitelným právem každého z nás.

Vzhledem ke své zkušenosti, kdy jsem žil 12 let v naprostém pekle, ze kterého jsem se dostal zcela sám a bez jakékoliv pomoci, jsem se dostal ke studiu hlubinné psychologie a k různým duchovním naukám. Nakonec jsem se dopracoval až k šamanismu, který já cítím jako nejkomplexnější směr, jemuž se momentálně na plno věnuji souběžně s posunem jak vlastního, tak kolektivního vědomí.

Jen výjimečně jsem se za léta svojí praxe setkal s problémem, který jsem sám nezažil, což mi dává tu nejdůležitější průpravu pro to, abych mohl tyto problémy řešit – a to osobní zkušenost.

Je pro mne velkou radostí, že i Vám mohu pomoci zbavit se problémů jak fyzických tak duševních. Schopnosti, co se mi během života zpřístupnily, jako cítění, vnímání a vidění energií či komunikace s z různými bytostmi a mnoho dalších, jsou schopnosti, kterými disponuje každý z nás a je možné si je také rozvinout.

Skutečný život

Na přednášce se mimo jiné dozvíte a ujistíte se, že žádná situace v našem životě nikdy není tak těžká, aby se z ní člověk nemohl dostat. Sám Jaroslav se zcela bez pomoci dostal ze zpětně diagnostikované schizofrenie, těžké paranoidity a...
Číst více

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: