Kartář Láďa

Kartář Láďa

Čtení z ruky, výklad mariášových karet.

Kartomantie je disciplína, která ve světě zaujímá výsadní postavení mezi jednotlivými formami ezoteriky. Zabývám se jí zhruba od svých dvaceti let (tedy tak dlouho, že si to skoro ani nepamatuji), kdy jsem poprvé vzal do ruky mariášové karty a začal si s nimi hrát. A jak jsem jimi listoval, začal jsem vnímat, že se mnou všechny ty piky, srdce, žaludy a koule začaly jakýmsi způsobem komunikovat… 

Existuje mnoho typů kartářů, stejně jako existuje nepřeberné množství podnikatelů, sportovců, úředníků, pošťáků a majitelů bleších cirkusů. Jedná se o povolání jako každé jiné. Proto i v tomto odvětví se vyskytují lidé, kteří si na kartáře pouze hrají (také známí jako podvodníci, šarlatáni). Ty lze často rozeznat podle toho, že Vám na každou otázku odpoví růžověji než největší optimista s monstrózní nadprodukcí endorfinů.

Kartami se zabývají i lidé, jenž znají významy karet lépe než rodné číslo svého dítěte, nicméně ani to nemusí znamenat, že toto řemeslo dokonale ovládají. Často postrádají onu pověstnou klíčovou přísadu, kterou je magie, intuice a schopnost vnímat nejen samotné významy jednotlivých karet, ale i jejich rozložení a především si je dát do souvislosti s člověkem, který sedí naproti, a který také vyzařuje svoji energii. Tato klíčová přísada je pak devízou profesionálů – tedy kartářů, kteří svými třeba i velmi nepopulárními předpověďmi dokážou rozeznat, na jaké cestě se právě nacházíte, a poradí Vám, jak z případné ošemetné situace elegantně vybruslit nebo naopak, jak se na momentálně růžovými květy poseté cestě udržet co nejdéle.

Mezi ně se řadím i já. Dovolím si tak tvrdit na základě pozitivních zkušeností mých klientů, které mi přistávají na facebookové zdi, a za které jsem nesmírně vděčný.

Výklad karet může trvat 10 minut, může však trvat také třeba dvě hodiny. Vše záleží na Vás – klientech a na množství dotazů, které během našeho setkání vznesete.

Obecně preferuji nějakou formu interakce mezi mnou a člověkem, kterému karty vykládám. Není to, že bych Vám nedokázal odpovědět na otázku týkající se například Vašeho blízkého, jedná se spíše o napojení, které funguje nejlépe, mohu-li Vás v případě osobního setkání chytnout za ruku nebo i třeba jen slyšet Váš hlas, který rovněž velmi věrně zprostředkovává energii, kterou v sobě držíte, a kterou jsem schopen interpretovat.

Pokud vás zajímá, za jak dlouho se jejich proroctví začne plnit, tak je to v časovém horizontu následujícího půl roku, ale i třeba dvou let, výjimečně dokonce více.

Dobu neovlivní nikdo. Mělo by se počkat, až se větší část předpovědi vyplní, a teprve potom provést další výklad.

Váš kartář Láďa

Jak se bránit před negativními energiemi

Jak rozeznat skryté negativní energie a jak se před nimi chránit. Zbavte se emocionálních upíru jednou provždy. Udělejte rozhodnutí a ujměte se kontroly nad pozitivitou ve svém životě. 15       
Kartář Láďa

Jak je pro nás důležitá láska! Jak nás ovlivňují čakry a jak s nimi pracovat! Co pro nás v této souvislosti znamenají barvy.

15       
Kartář Láďa

Ochrana a obrana před negativní energií, sebedůvěra. Práce s energií.

15       
Kartář Láďa

Práce s energií a spirála života

Kartář Láďa na www.kartarlada.cz/ 15       
Kartář Láďa

Impuls přichází od srdce

Impuls přichází od srdce. To je vždy řídící jednotka pro všechny podněty. Radost, smutek, zdraví, nemoc, láska, nenávist, sebedůvěra, slabost – to vše pochází od srdce. 15       
Kartář Láďa

Jak vnímat energii barev?

Přednáška a workshop 15       
Kartář Láďa

Jak si správně přát, aby se nám v životě dařilo!

www.kartarlada.cz 15       
Kartář Láďa

Spirála života a odblokování

15       
Kartář Láďa

Odblokování negativní energie

www.kartarlada.cz 15       
Kartář Láďa

Jak zvýšit vyšší poznání – intuice

www.kartarlada.cz 15       
Kartář Láďa

Jak lze stáhnout negativní energie. Co nám napovídají barvy.

15       
Kartář Láďa

Diagnostika těla automatickou kresbou

www.kartarlada.cz 15       

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: