Kartářka Aga

Výklad karet, numerologie, upírství, komunikace se zemřelými.

V tomto životě jsem Aga kartářka a mág. Byla jsem žákyně pana Zezulky. Karty vykládám 35 let. Numerologii a diagnostiku s léčitelství provádím od 21 let s pauzami (péče o druhé, byznys, rodina). Schopnosti jsem převzala ze svého kosmického kruhu, kde jsem například byla chrámová tanečnice obětovaná bohu hojnosti Ingu, bylinkářka, mágus, kněžka, cikánka věštící osudy, čarodějnice ale i otrokyně, sluha, dcera významného vládce atd.. Předci nám mohou zanechat svá učení, zkušenosti, poznatky z kterých můžeme čerpat, genetický potencionál, ale jakýkoli život je jedinečným dílem Božím, spojený s naší karmou a osudem. Předci otec, matka atd. vám nemohou předat magii, protože s magií a ostatními duchovními schopnostmi se rodíte a vy svou karmou (příčiny a následky) a osudem (předurčením) utváříte a konáte.

V dětství mě provázeli krizové situace a tím jsem se setkala s paranormálními jevy. Když jsem o tom povídala mezi vrstevníky, sklidila jsem smích a začalo se říkat po vesnici a ve škole, že jsem asi nemocná, blázen, tak mi bylo striktně doma nařízeno přestat. Já jsem se uzavřela do sebe, ale dále jsem potajmu pokračovala. V 16 letech jsem prožila klinickou smrt a v 18 letech jsem začala vykládat karty.

Mým duchovním posláním jak mi bylo sděleno vesmírem, je pomáhat, odpouštět, ukazovat, otevírat a bezmezně všechny milovat a předávat lásku Všemohoucího Boha.

Mým životním posláním je podat Vám klíč, abyste mohli pootevřít a vidět, kam se máte vydat, na jakou cestu se dát. Pomoc Vám. Připravit Vás na možná zklamání, těžkosti, prohry, bolesti, které vás čekají a které můžete změnit, tím že budete hledat řešení. Ukázat zrcadlo, že jsme všichni potřební a milováni a máme zde každý svou důležitou roli, úlohu k tvorbě Boží energie.

Nyní je doba duchovního rozmachu a rozkvětu, začíná to patřit do životního stylu. Tím, že budete na sobě pracovat, tím zlepšíte hlavně život sobě, ale i druhým a tím si můžete zlepšit karmický kruh nynější, ale i ten budoucí. Pozitivní myšlenka je báječná, ale nestačí, musí dojít k činu.

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: