Lada Sirrienna Záhlavová

Duchovní léčení s tarotem, automatická kresba a písmo.

Jmenuji se Lada Záhlavová a narodila jsem se 5.1.1981 v Třinci. Hned záhy jsme se s rodiči stěhovali do západočeských Rokycan, kde jsem prožila své dětství až do maturity, kdy jsem odcestovala do Českých Budějovic.

Již odmalička jsem měla ráda přírodu, bylinky a barvy. Stále jsem kreslila barevné panenky v dlouhých šatech, které měly v rukou pohár, ale i klasické princezny. Později jsem v dospělosti zjistila, že to nebyly jen nějaké panenky, ale kněžky léčitelky s rituálním pohárem v ruce. Je legrační, jak k nám podvědomí promlouvá prostřednictvím symbolů již od samého začátku cesty.

Duchovno a léčitelství mne vlastně provázelo už od dětství. Pamatuji si, jak jsem jako malá sbírala s mou třineckou babičkou bylinky a společně jsme je sušily a dělaly z nich čaj. Moc mne to lákalo. Příroda pro mne měla magickou moc a bylo pro mne naprosto přirozené pobývat v ní a mluvit s ní a jejími obyvateli.  Někteří lidé se mi smáli, že jsem jako spící panna, která si pořád s někým povídá a pořád někde setrvává a nebude pro praxi tudíž použitelná. Já jsem své zážitky a prožitky kvůli tomu ale nepotlačila, jen jsem si začala pečlivě vybírat, s kým o nich mluvit a s kým to nemá cenu rozebírat.

Později jsem se začala zajímat i o význam barev pro náš život, studovala jsem čakry, meridiány. Se svou maminkou jsme chodily na jógu, a když mi bylo 17let, navštívily jsme kurz s názvem Modrá Alfa. Tehdy jsem si poprvé vyzkoušela své schopnosti v praxi při práci ve dvojicích. Už tam mi bylo řečeno, že má cesta rozhodně nebude čistě vědecká, i když jsem se chystala studovat biologii. To jsem ale ještě netušila, jak to vše propojím.

V průběhu studia na vysoké škole v Českých Budějovicích mi skutečně začalo být jasné, že mezi klasické vědce patřit nebudu. Biologie mne těšila, ale chyběl mi tam duch. Vše se bralo pouze z hlediska statistiky a důkazů. I když jsem se snažila chvíli mezi ně zapadnout, nešlo mi to.  I přesto děkuji této škole, že mi pomohla získat základní obecné znalosti o různých tvorech. Během studia jsem se dále zdokonalovala v práci s energií a s kartami. Používala jsem je zejména sama pro sebe. Procházela jsem nelehkým obdobím v rodině a prošla klinickou smrtí, díky které jsem si uvědomila, že nepotřebuji sama sebe obětovat pro blaho všech.

Již tehdy jsem vykládala karty pár známým, masírovala jsem, ale k práci léčitelky jsem teprve potřebovala dorůst.  K onomu dorůstání došlo v průběhu 4 let od dokončení vysoké školy. Pracovala jsem hodně mezi lidmi. Prováděla jsem celoročně na zámku v Českém Krumlově, začala jsem doučovat angličtinu, pracovala jsem v cestovní agentuře. Každá tato práce mne obohatila a naučila mne rovnovážně dávat a přijímat. Od roku 2009 jsem se cítila dost silná na to, abych se stala sama svou šéfovou a odešla na volnou nohu. Zřídila jsem si v Českých Budějovicích svou první poradnu. Od roku 2012 působím a žiji v Hradci Králové, ale stále se se mnou můžete setkat na obou místech.

Mým přáním je předat Vám radost ze života a z pestrosti Vašeho potenciálu. Radost je velmi důležitá esence proto, abychom dokázali uchopit a rozvinout náš potenciál. Náš potenciál je obrovský, a čím lépe dokážeme jeho stránky propojit, tím větší hojnost a štěstí zažíváme v tomto světě.  Naše poslání totiž není definovatelné slovy. Definujeme-li ho příliš jednoznačně, omezíme tím sami sebe. Proto se nám často stává, že se zasekneme. Toto bývá signál, že náš nástroj používáme příliš dlouho jen z jedné strany. Pokud jej lépe ohmatáme, dovolíme si jej použít i obráceně, zjistíme, že se vše najednou zase rozhýbe. A o tom to je. Neuvíznout v síti představ, které vznikly na základě toho, co jsme poznali do určité doby. Nikdy totiž nevíme, jaké poklady v sobě ještě objevíme.  Přeji Vám mnoho krásných objevů a těším se na setkání s Vámi v Hradci Králové, Praze i Českých Budějovicích.

Všechny Vás zdraví Lada

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Kontakt

Internet:
Email:
Telefon: